Toto sú veci, ktoré sú pre muža oveľa dôležitejšie ako vzhľad. Máte niektoré z nich?

partneri

Dneska sa spoločne pozrieme na to, čo je pre muža oveľa dôležitejšie ako je vzhľad. Je jasné, že vzhľad do toho celého zapadá, ale nie je to, to hlavné čo muži chcú a vyžadujú. Keďže k čomu je mužovi žena, ktorá je nádherná, ale v hlave to nemá v poriadku? A preto sa v dnešnom článku pozrieme na niekoľko vecí, ktoré sú pre mužov oveľa dôležitejšie ako vzhľad. Tak poďme na to.

Čo je dôležitejšie?

Ako prvá vec je úsmev. Ak sa žena usmieva, je pre mužov oveľa viac atraktívnejšia než žena ktorá sa vôbec nesmeje. Druhá vec je varenie. Doba je síce trochu iná ako bola, ale každý muž si praje ženu, ktorá mu dokáže uvariť a poriadne ho nakŕmiť. A ako sa hovorí, láska prechádza žalúdkom. Ďalšiu vec  máme hravosť. Každý muž miluje to, keď sa môže občas odviazať  a správať sa trochu ako dieťa. Preto bude šťastný so ženou, ktorá je na tom podobne a nebude mu v tom brániť. Ďalšou dôležitou vecou je starostlivosť. Muži vyžadujú a chcú, aby sa o seba ženy starali a starali. K tomu sa samozrejme spája aj to, že chcú, aby sa starali o nich. Názorný príklad je ten, keď je muž chorý. Ďalšia vec je dosť sporná, ale povieme vám na to náš pohľad. Jedná sa o prirodzenosť. Sú muži, ktorí chcú ženu, ktorá je upravená, ale aj muži, ktorí chcú iba prirodzenú ženu. Náš názor je taký, že každý muž by mal oceniť prirodzenosť u ženy. Muži sú veľmi radi, keď vidia, že sa nehanbíte a ste samy sebou.

muž a žena
muž a žena www.gettyimages.com

Cieľavedomosť

Muži sú šťastní, keď majú ženu, ktorá má svoje sny a svoje ciele za ktorými si ide.

Kompromis

Pokiaľ chcete aby bol muž šťastný musíte sa naučiť robiť kompromisy. Pokiaľ sa ich naučíte robiť, muž bude najšťastnejší na svete. Veď takáto žena je pre muža k nezaplateniu.

Srdečnosť

Popravde každý muž si praje mať ženu, ktorá má srdce na správnom mieste. Prajú si ženu, ktorá ich dokáže motivovať a ktorá ich podporí  vo všetkom do čoho sa pustia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom