Toto je vraj miesto, kde by ste si mali nastriekať parfém, aby splnil svoj účel: Budete prekvapení

parfém

Väčšina z nás si parfém nanáša na nesprávne miesta. Na ktorom mieste na tele teda vydrží vôňa najdlhšie? Budete sa čudovať, že okrem krku či zápästia, o ktorých možno vieme, sú tu ešte ďalšie.

Denná rutina, ktorú takmer všetci robíme nesprávne. Nanášanie parfému je pre nás všetkých väčšinou bežná denná rutina. No pretože sa ráno aj väčšinou ponáhľame, hodíme na seba pár strekov, konkrétne na oblečenie či do oblasti krku. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, prečo jeho vôňu na sebe už po pár hodinách akosi necítime? Možno ho aplikujeme na nesprávne miesto.

Naozaj netradičné miesta, čo poviete?

Odborníci sa jasne zhodujú na tom, kde si aplikovať parfém tak, aby jeho vôňa vydržala čo najdlhšie. Tým naj miestom je podľa nich priamo pupok na bruchu. Prečo? Pretože ide o kontaktný telesný bod, ktorý pomáha vôňu vyžarovať z celého tela. Konkrétne odborník na parfémy, Steve Claisse pre denník Dailymail.com povedal: „Pár kvapiek na pupku dokáže divy. Každá oblasť na tele, ktorá vyžaruje teplo, zvyšuje i vôňu. „

pupok

Tylerovci to tiež tak robia

Ako hollywoodsky príklad uviedol tento odborník na parfémy herečku Liv Taylor, ktorá sa vraj vyjadrila, že jej otec Steve Tayler ju tiež vždy učil vstrekovať si parfém rovno na pupok, aby vôňa dlhšie vydržala. Kto by to bol na takého rockera povedal?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom