Toto dievča rozplakalo porotu talentovej súťaže. Nemohli uveriť, že má taký hlas

mikrofón

Možno už vám rôzne talentové súťaže lezú krkom. Je pravda, že ich bolo v posledných rokoch až príliš. Napriek tomu však tieto televízne show majú jednu nepopierateľnú výhodu, kvôli ktorej sa oplatí venovať im čas. Čas od času objavia taký talent, pred ktorým zostáva rozum stáť.

Nadpozemský hlas

Presne to sa stalo aj v talentovej súťaži The Voice Kids Germany. Stačilo prvých pár sekúnd a táto malá speváčka až porotu svojím výkonom rozplakala. Dvaja porotcovia stlačili tlačidlo takmer súčasne a ťažko mohli uveriť tomu, že niekto môže mať v tak útlom veku taký hlas.

Kto bol touto speváčkou, ktorá všetkých prítomných tak oslnila? Jednalo sa o ešte len trinásťročnú dievčinu Solomiu Loukianetz. Tá si pre svoje vystúpenie vybrala pieseň „Time To Say Goodbye“ a predviedla ju s takou dokonalosťou a zároveň prirodzenosťou, ako by táto pieseň bola napísaná priamo jej na mieru.

Ťažko uveriť, že hlas patrí dieťaťu

Keď si pri počúvaní jej výkonu zatvoríte oči, len ťažko môžete uveriť tomu, že spieva takto mladé dievča. Jej hlas je vyzretý, plný a prednes tak precítený, akoby pred vami stál niekto, kto už má za sebou celý život.

Čaká ju veľká budúcnosť

Už od prvých tónov skladby bolo jasné, že sa zase objavil talent, ktorý nemá obdobu. Solomia ihneď postúpila do ďalších fáz súťaže a je jasné, že sa od nej máme ešte na čo tešiť. Mladučká dievčina bojovala s dojatím a bola úplne šokovaná nadšenou reakciou poroty i publika.

Však posúďte sami. Pustite si video a nechajte sa očariť jej zamatovým hlasom, ktorý vás znovu presvedčí o tom, že aj talentové súťaže majú zmysel a môžu produkovať skvelé talenty a dávať príležitosť ľuďom, ktorí by inak zostali neobjavení. Nechajme sa prekvapiť, kam to toto dievča s nebeským hlasom dotiahne a aké ďalšie vystúpenie si pre nás pripraví.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom