Chcete mať dlhé štíhle nohy? Tu sú 4 super módne triky!

Chcete mať dlhé štíhle nohy? Tu sú 4 super módne triky!
Chcete mať dlhé štíhle nohy? Tu sú 4 super módne triky! Thinkstock

Chcete mať krásnejšie nohy bez väčšej námahy? Prezradíme vám, ako to dosiahnuť.

Trik 1:  Nude lodičky a holé nohy

Lodičky v béžových farbách najlepšie vyniknú, ak si ich obujete na holé nohy. Potom totiž budú tieto topánky vyzerať, ako keby boli súčasťou vašich končatín, čo ich opticky predĺži.

Trik 2: Topánky a nohavice v jednej farbe

Predchádzajúci trik neplatí len pri holých nohách. Takisto stačí, keď si namiesto telových odtieňov zvolíte model vo farbe pančucháčov alebo nohavíc. Napríklad  čierne topánky k čiernym nohaviciam, či biele k bielym a podobne. Čím špicatejšie a vyššie lodičky budete mať, tým výraznejší bude výsledok.

Trik 3: Tenké a svetlé pásiky okolo členkov

S lodičkami a sandálikmi, ktoré majú pásiky na členkoch a priehlavku vašich nôh, treba zaobchádzať s opatrnosťou. Keď sú tieto pásiky tmavé, opticky oddelia členok od lýtka a skrátia tak vaše nohy. Svetlé zvýraznia najužšie miesto nôh – členok, a silné lýtka potom vyzerajú štíhlejšie.

Trik 4: Špicaté topánky

No pozor na to. Nie všetky špicaté topánky dokážu predĺžiť nohy. Keď sú ako placka a na nízkom opätku, tak vám zväčšia a smiešne pretiahnu chodidlo. Pre efekt dlhých a štíhlych nôh zvoľte špicaté lodičky na vysokom opätku. To vám opticky dokáže predĺžiť nohu až o neuveriteľných  päť centimetrov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom