Tip nielen na vianočný darček: Darujte zámocké víno Šimák Zámok Pezinok

Placka tip na vianocny darcek2.jpeg

DJ/PR Ideálny darček pre milovníkov vína. Objednajte lahodné zámocké víno a potešte najmä tých, ktorí ocenia výnimočnú chuť tohto nápoja kráľov.

Ste milovníkmi vína, či chcete potešiť vašich blízkych výnimočným darčekom? Máme pre vás tip – darujte kvalitné víno. Novozrekoštruovaný Šimák Zámok v Pezinku ponúka okrem luxusného ubytovania v hoteli Palace Art hotel Pezinok, koncertov na zámockom nádvorí a gastronomického pôžitku i možnosť vychutnať si zámocké vína z 800 – ročných pivníc, ktoré získali mnoho domácich a zahraničných veľkých ocenení. 

00013_00177_1508284586_706_zoom.jpg
Foto: Šimák Zámok Pezinok

Zámocké vinárstvo Pezinok má vo svojej ponuke pestrú paletu poctivých odrodových vín doplnenú odvážnymi asamblážami. Všetky vína Šimák Zámok Pezinok pochádzajú zo Slovenska z viníc nachádzajúcich sa v obciach Dubník a Svodín, ktoré patria do Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Vína dozrievajú v barikových sudoch v stredovekých pivniciach, ktoré boli zrekonštruované a vybavené modernou technológiou. Kvalita vín je pre Zámocké vinárstvo Pezinok vždy až na prvom mieste. 

Šimák Zámok Pezinok
FOTO: Šimák Zámok Pezinok

Stáročný príbeh vína z Pezinského zámku ožíva

Tento raz s etiketou ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK – edícia Roman Janoušek. Biele, ružové i červené vína sa rodia v takmer tajomných pivničných priestoroch Pezinského zámku. S elegantnou farbou a podmanivou vôňou. S chuťou, v ktorej dominuje charakter. Nezameniteľný charakter, ktorý je prienikom technológie našich otcov podobne ako nás samých. Zastavte sa teda na chvíľu v priestore a čase a objednajte si toto kvalitné zámocké víno práve teraz na e- shope  https://www.zamockevinarstvo.sk/sk/

Ako poďakovanie je pre vás pripravená akcia 10ᶾ na jednorazový nákup. To znamená, že po zadaní zľavového kódu 10x10x10 získate zľavu 10% na 10 vín, ktoré sú v cene nad 10€ v e-shope www.zamockevinarstvo.sk.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom