Tajomstvo starej bambitky 2

Mb.jpg
Foto: Magic Box

Pozrite sa na prvú ukážku rozprávky Tajomstvo staré bambitky 2.

Rozprávka Tajomstvo starej bambitky 2 sa presúva zo strižne do postprodukcie. Premiéra je plánovaná na 9. decembra 2021 a teraz sa ponúka prvá ochutnávka toho, ako bude nová rozprávka vyzerať a tiež sa predstavuje plagát s hlavnými hrdinami.

Tajomstvo starej bambitky 2 je voľným pokračovaním jednej z najúspešnejších domácich rozprávok posledného desaťročia. Nový príbeh privedie na plátno princa Jakuba a hrnčiarsku dcéru Aničku, z ktorých sa stal kráľovský pár, rodinu tvoria aj rozkošná princezná Johanka a jej dedko, ktorý sa venuje len hrnčiarskemu remeslu. Lúpežník Karaba sa stal tak trochu rozprávkovou legendou. Situácia sa zamotá vo chvíli, keď sa radcovia Ferenc a Lorenc chcú pomstiť a využijú k tomu mladú, neskúsenú kráľovnú Júliu zo susedného kráľovstva. Obaja nastražia na Karabu pasť a podvodník Václav im v tom bude účinne pomáhať. Aby dobro znovu zvíťazilo, k tomu je potrebné chytrosť, priateľstvo a smelé srdce.

V hlavných úlohách: Ondřej Vetchý, Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Veronika Khek Kubařová, Valentínka Bečková, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka, Václav Noid Bárta, Petr Štěpánek, Markéta Planková a ďalší.

A ako je to s bambitkou, ktorá sa vo filme objaví? Ide o funkčnú repliku stredovekej zbrane a pochádza z archívu Českej televízie, ktorá film koprodukuje. Bambitka je naozaj len jedna, takže ju rekvizitár strážili ako oko v hlave.

Rozprávka Tajomstvo staré bambitky 2 vzniká v produkcii Roberta Plavca a Radovana Vašáka v spoločnosti Fairytale Production s.r.o., v koprodukcii s Českou televíziou.

Tsb2_plagat.jpg
Foto: Magic Box

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom