5 tajomstiev krásy, ktoré pred mužmi nikdy neprezrádzame

tajomstvá krásy žien
5 tajomstiev krásy, ktoré pred mužmi nikdy neprezrádzame Thinkstock

My ženy sa chceme páčiť v každej chvíli. No to, ako občas dosiahneme vrchol našej krásy si radšej nechávame pre seba…

Niektoré SOS triky pre krásu sme si zautomatizovali a robí ich veľká väčšina z nás. Isto považujeme svoj spôsob pomoci za skvelý, šikovný a doslova je záchranou, no ruku na srdce, chceli by sme aby o tom vedel muž našich snov?

Holenie alebo depilácia istých partií

Občas nám rastie ochlpenie aj tam, kde by nemuselo. Obzvlášť ženy s tmavším pigmentom vedia, o čom rozprávame. Drobné ochlpenie nad perou je častým problémom žien a potajomky ho odstraňujeme s tvrdením, že my nič také nerobíme…

Taktiež sú nepríjemné chĺpky na bradavkách, prípadne na palcoch na nohách. Radšej narýchlo a potichúčku vytiahneme pinzetu, než by sme mali o tom rozprávať.

Toaletný papier alias odmasťovacie obrúsky

Leskne sa vaša tvár počas dňa a vy nemáte lepší nápad ani šikovnejšieho pomocníka po ruke, než je útržok z toaletného papiera? Perfektne pohlcuje mastnotu, že? Ale isto by nijakého muža nenapadlo, že sa takto dokážeme vynájsť. Nech radšej ani nenapadne…

Zubná pasta na vyrážky

Domáce, vyskúšané. Naozaj to funguje. Pokiaľ sa nám vyhodí pupienok na tvári, zubná pasta, alebo detský zásyp perfektne vysušujú akné. Taký detský zásyp na tvári neznie veľmi sexy.

Žlté nechty

Zažltnuté nechty na nohách občas treba poriadne zamaskovať lakmi na nechty, aby nepôsobili odstrašujúco. Ešteže existujú! I keď ich pravidelným používaním nedocielime opak, ale aspoň ako kamufláž je tento trik postačujúci.

Maska na vlasy „čo ponúka chladnička“

Taká maska z vajec alebo majonézy je naozaj pre výživu vlasov účinná. Ale radšej ju praktizujeme, keď sme samé doma. Pohľad a aróma nie sú také lákavé.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom