Súťaž o produktový balíček STABILO® vyžrebovaná

St_15258_pr_woody_3in1_glas_23.jpg

Deti sa už vrátili z letných táborov a nový školský rok už odštartoval. Pri spoločných aktivitách s vašimi deťmi oceníte šikovné pastelky STABILO® woody 3 v 1, ktoré umožňujú všestranné maľovanie, vrátane maľovania na hladké povrchy.

Zabaviť deti  pomôže multitalentovaná pastelka STABILO® woody 3 v 1. Jednoduchá náhrada voskoviek, pasteliek a vodových farieb ponúka mladým umelcom široké možnosti tvorby. Pomaľovať ňou môžu nielen papier, kartón, tabuľu, ale aj napríklad gumáky alebo okno vo svojej izbe. Rodičia sa nemusia báť. Farbu možno z hladkého povrchu veľmi ľahko zmyť vodou so saponátom.

Široké spektrum využitia

STABILO® woody 3 v 1 vďačí za jasné a žiarivé farby vysokému obsahu pigmentu. Preto ju možno použiť aj na tmavé podklady. Výhodou je, že ju možno aplikovať aj na množstvo rôznych hladkých povrchov, ako sú plast, sklo, kov, či guma.

St_18837_pr_woody_3in1_0013.jpg

Každý ťah žiari jasnými a sýtymi tónmi, pretože nelámavá, extra silná tuha (10 mm) obsahuje toľko farieb ako 8 štandardných pasteliek. Hrúbku XXL má, samozrejme, nielen tuha, ale celá pastelka, takže je ideálna do detskej rúčky.

Pastelka STABILO® woody 3 v 1 sa predáva samostatne alebo v baleniach po 6, 10 alebo 18 farieb. Ak sa však malí umelci rozkreslia a pastelku bude treba zaostriť, v ponuke je aj špeciálne strúhadlo STABILO® woody, ktoré je súčasťou niektorých balení pasteliek. Všetky detské nápady a fantázie získajú reálne kontúry vďaka 18 obľúbeným farebným odtieňom.

STABILO® woody 3 v 1 sa vyrábajú v súlade so životným prostredím s použitím 100% PEFC certifikovaného dreva, ktoré pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. STABILO® woody 3 v 1 odporúčajú pre najrôznejšie techniky kreslenia (technika vyškrabávania, akvarel, frotáž, technika s pomocou fénu, pastel, šablóna atď.) deti, rodičia i odborníci.

Ak máte doma huncútov, ktorí potrebujú zabaviť, nenechajte si ujsť nasledujúcu súťaž o produktový balíček STABILO®  

Stačí, ak do 14.9.2016 odpoviete na nasledujúcu súťažnú otázku:

Aký produkt  od spoločnosti  STABILO® využívate?

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca:

Alena Zvončáková Rudina

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom