Súťaž o špičkovú kozmetiku Procter & Gamble vyžrebovaná

Procter & Gamble
Foto: Procter & Gamble

Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie predstavujú inovatívne trvalo udržateľné balenie!

Značky spoločnosti Procter & Gamble zamerané na starostlivosť o vlasy spájajú sily, aby zákazníkom umožnili podporovať trvalo udržateľné produkty a zlepšovať ich životné návyky. Vďaka inovatívnemu systému dopĺňania, ktorý sa skladá z hliníkovej fľaše a plniaceho vrecka, si už používatelia nemusia vyberať medzi krásnymi vlasmi, zdravou pokožkou hlavy a zdravím planéty. V Európe sa na trh dostávajú nové obaly značiek P&G zamerané na starostlivosť o vlasy: Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie, ktoré miliónom domácností umožnia znížiť spotrebu plastov o 60%1.

Beauty sekcia spoločnosti Procter & Gamble významne urýchlila proces znižovania spotreby prvotného plastu v šampónoch a kondicionéroch o 50 %, ktorý bol pôvodne plánovaný na rok 2030. Tento cieľ sa dosiahne už do konca roku 2021, čo v kombinácii s možnosťou opätovného použitia obalov zníži spotrebu plastu o viac ako 300 000 ton2.

Vieme, že je to len začiatok, ale veríme, že systém „Dopĺňajte s láskou“ má potenciál zlepšiť život na našej planéte. Chceme podporiť spotrebiteľov pri hľadaní ciest, ako si vytvoriť ekologickejšiu domácnosť. Sme si vedomí, že veľké množstvo používateľov našich výrobkov sa snaží znížiť množstvo odpadu, ktorý produkujú. Sme preto radi, že im ako spoločnosť P&G dokážeme v tejto snahe pomôcť –  uviedla Justyna Ignasiak – Kretowicz, riaditeľka komunikácie spoločnosti P&G Beauty.

Produkty Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie sú odteraz dostupné v opakovane použiteľných hliníkových fľašiach a plniacich vreckách. Telo fľaše je vyrobené zo 100 % odolného hliníka, ktoré je možné plniť viac ako 5 rokov a je plne recyklovateľné. Popritom dopĺňacie vrecká z PE laminátového mono-materiálu boli vyrobené s použitím o 60 %1 menej plastu. Navyše je tento materiál plne recyklovateľný3. Táto ekologická transformácia je prvým krokom k „Responsible Beauty – zodpovednej kráse“, ktorá pomôže spotrebiteľom robiť každý deň rozhodnutia zamerané na podporu trvalej udržateľnosti.

Tieto nádherné fľaše sa tiež stanú štýlovým doplnkom vašej kúpeľne. Vytvorili sme 4 špeciálne dizajny obalov, ktoré odrážajú vlastnosti a charakter jednotlivých značiek: Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 09.07.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Peter Dávid

Súťaž bola ukončená 23:59:59 09.07.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Peter Dávid

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom