Súťaž o slúchadlá od Huawei vyžrebovaná

Nové slúchadlá Huawei Freebuds 4
Foto: Huawei

Nové slúchadlá Huawei Freebuds 4 prinášajú ako prvé na svete vylepšenú funkciu potlačenia hluku z okolia, ktorá sa automaticky prispôsobí tvojim ušiam.

Na mieru pre tvoje uši

Huawei FreeBuds 4 ti ušijú zážitok z počúvania hudby na mieru, presne pre tvoje uši. Dokážu totiž detekovať ich tvar a určiť optimálne nastavenie potlačenia hluku a nepotrebuješ k tomu ani štupľovú konštrukciu. FreeBuds 4 sú totiž vôbec prvé kôstkové slúchadlá (bez štuplov) s touto funkciou.

Nové slúchadlá Huawei Freebuds 4
Foto: Huawei

Navyše si môžeš ich ovládanie prispôsobiť presne podľa seba, a to cez aplikáciu Huawei AI Life, ktorú stiahneš do akéhokoľvek mobilu bez ohľadu na značku.

4 hodiny bez prestávky

Zariadenia od Huawei su uz roky známe nadpriemernou výdržou batérie a inak tomu nie je ani v prípade tejto audio novinky. Svoju obľúbenú hudbu si vďaka Huawei FreeBuds 4 môžeš užívať až 4 hodiny na jedno nabitie bez zapnutej funkcie potláčania okolitého hluku, alebo 2,5 hodiny, ak je funkcia zapnutá.

Nové slúchadlá Huawei Freebuds 4
Fotot: Huawei

Pochváliť sa môžu aj ľahkým a elegantným nabíjacím puzdrom, ktoré ti padne priamo do dlane. S jeho pomocou si dokážeš slúchadlá nabiť naozaj bleskovo: stačí ich na chvíľu schovať do puzdra, počkať 15 minút a zábava môže pokračovať.

Aj slúchadlá môžu byť smart

So slúchadlami Huawei FreeBuds 4 pohodlne vybavíš handsfree hovory, kým šoféruješ, či videohovory s kamarátmi, kým cestuješ vlakom. Vynikajú nielen kvalitnou reprodukciou zvuku – v ničom nezaostáva ani jeho záznam. Sú vybavené až dvoma mikrofónmi pre krištáľovo čistý zvuk, takže druhej strane už nič neunikne. Horúcu letnú novinku Huawei FreeBuds 4 nájdeš v obchodoch za 135 eur.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 12.09.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Jana Kavická

Súťaž bola ukončená 23:59:59 12.09.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Jana Kavická

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom