Súťaž o DVD filmy vyžrebovaná!

Pic

Portál Webnoviny.sk pre Vás pripravil súťaž o DVD filmy!

Frankenweenie: Domácí mazlíček

Tim Burton sa zubami-nechtami drží svojej obľúbenej témy a vizuálu a tentoraz vzdáva poctu filmovému Frankensteinovi z roku 1931. Frankenweenie sa prvý raz zrodil ako polhodinový kraťas ešte v roku 1984, keď Burton experimentoval s formou, no dlhé roky uvažoval, že by natočil aj celovečernú verziu. V roku 2012 nadišiel ten správny čas a tak sa diváci môžu zoznámiť s Victorom a jeho psom Sparkym.

Popoluška

Jedna z najpopulárnejších klasických Disney rozprávok prichádza na DVD. Udivila a získala si srdcia nejednej generácie divákov. Krásna Popoluška prezradí svoje sny o lepšom živote a romantickom princovi dvom jej najlepším kamarátom, myšiam Gusovi a Jaqovi. Jej sen by mohol splniť blížiaci sa kráľovský bál. To by jej však účasť na ňom nesmela zakázať jej zlá macocha. Našťastie má Popoluška viacero priateľov a jedným z nich je aj dobrá víla, ktorá jej pomôže.

Happy Feet 2

Mumble, majster stepu, má problém, pretože jeho drobunký syn Erik je choreo-fóbny. Tanec ho nebaví a Erik utečie preč a stretne Mocného Svena/Mighty Sven—tučniak, ktorý vie lietať! Mumble nemá oproti tomuto charizmatickému modelu nové role žiadnu šancu. Ale celá situácia sa zhorší ešte tím, keď je svet otrasení mocnými silami. Erik sa od svojho otca naučí byť odvážny, keď dá Mumble dohromady národ tučniakov a všetky druhy nádherných bytostí od drobného Krilla až po obrieho Elephant Seals, aby všetko bolo zase v poriadku.

Traja z Vás majú možnosť vyhrať tieto DVD filmy.

Súťažná otázka:
Ktoré témy by ste prijali viac na portáli Dámskajazda.sk?

Súťaž trvala do 25. septembra 2015

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Karolína Meľuchová, Spišské Podhradie
Monika Plevová, Prešov
Marta Vereščáková, Rožňava
Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom