Súťaž o knihu Zavri oči a snívaj vyžrebovaná

20161012_111230.jpg

Čo sa stane, keď sa zaľúbite do svojho sna?

Zavri oči a oddaj sa snom, presne tak ako hlavná hrdinka tohto mierne uleteného príbehu Alice. Celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo  krásnych a dobrodružných chvíľ. Až sa do seba bláznivo a beznádejne zaľúbia. Má to však jeden  malý háčik – Max v skutočnosti neexistuje. Lenže keď sa Alice presťahuje do Bostonu, zrazu pred jej novou školou stojí chlapec, ktorý akoby vypadol z jej snového sveta… ale veď je to naozaj ON! Jej vysnívaný chalan! Nie je však taký, akého si ho Alice predstavovala, má komplikovanú povahu a je vzdorovitý. Kým hľadajú cestu k sebe, začnú sa okolo nich diať čudné veci, akoby sa ich sny zhmotňovali. Predstavy, sny, skutočnosť, kde je medzi nimi hranica, a vôbec, môže realita úplne nahradiť sny?

LUCY KEATINGOVÁ – je mladá americká spisovateľka, ktorej román určený pre dospievajúcu mládež Zavri oči a snívaj je jej skutočne výnimočnou a doslova vibrujúcou literárnou prvotinou. Narodila sa v Bostone a študovala na Williams College v Berkshires. Dnes žije vo Venice v Kalifornii. Keď práve nepíše, mimoriadne ju zaujímajú novinky hudobnej produkcie, vymýšľa príchute zmrzlín a o svojich pocitoch si najlepšie podebatuje so svojim psím miláčikom Erniem.

Súťažná otázka: Ako sa volá hlavná hrdinka románu Zavri oči a snívaj

Súťaž trvá do 19.10.2016.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca: Andrea Noskovičová Pezinok

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom