Zapojte sa do súťaže s filmom Matky rebelky o super ceny

Bm_sutaz.jpg

Forumfilm.sk  a damskajazda, pre vás pripravili súťaž s filmom Matky rebelky. Stačí ak správne odpoviete na otázku a ste v hre o skvelé ceny. Vyhrajte 3x balíček vlasovej kozmetiky Tahe a filmové tričko.

Tahe.jpg

Matka roka_tshirt.png

Matky rebelky, nová komédia napísaná a zrežírovaná Jonom Lucasom a Scottom Moorom (Vo štvorici po opici) sa odohráva na vychytenom predmestí Chicaga, kde dokonalá supermatka Gwendolyn Jamesová (Christina Applegate) a jej dva klony Vicky (ANNIE MUMOLO) a Stacy (JADA PINKETT SMITH) určujú pravidlá, ktoré musia akceptovať všetci rodičia detí zo základnej školy Williama McKinleyho. Ostatné matky vedia, že je lepšie pristúpiť na ich hru a neskrížiť im cestu. Ani Amy Mitchell (Mila Kunis) to nikdy nemala v úmysle. Má všetko, po čom túžila – skvelé manželstvo, slušné deti, krásny dom a dobrú prácu. Ale život je ťažký a nervy môžu prasknúť každému. Idylický život dokonalých matiek a šťastných detí sa zrazu končí a školská pôda sa stáva bojiskom, v ktorom budú súperiť dobro a zlo v Združení rodičov a učiteľov. Bez obetí sa to nezaobíde – ale je to cena za pokrok. Amy spojí svoje sily s ďalšími dvoma matkami, ktoré majú všetkého dosť a chcú sa konečne oslobodiť od všetkých konvencií a zodpovedností. Spolu s Kiki (KRISTEN BELL) a Carlou (KATHRYN HAHN) si začnú užívať slobodu, ktorá bola pre nich už veľmi dlho neznámym pojmom.

Komédia MATKY REBELKY sa v slovenských kinách premieta od 11. augusta.

Súťažná otázka : Napíšte meno matky rebelky, ktorú si zahrala Mila Kunis.

Svoje odpovede posielajte do 24.8.2016

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia:

Marcela Ráczová, Šaľa

Lubica Kubová, Bratislava

Janka Plátková, Horny Tisovník

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom