Súťaž o festivalový balíček od REXONY vyžrebovaná

Rexona.jpg

V dňoch 11. až 12. augusta bude žiť piešťanské letisko svetovou i domácou indie pop/rockovou a elektronickou hudbou. Vypukne totiž už ôsmy ročník Grape Festivalu – jedného z najväčších slovenských hudobných festivalov. Tešiť sa môžete nielen na skvelé show hudobných interpretov svetových rozmerov, ale tiež na bohatý sprievodný program. Táto skvelá kombinácia vám jednoducho nedovolí si Grape neužiť! Príďte si vychutnať jedinečný festival, z ktorého si odnesiete kopu zážitkov, a nielen tých hudobných.

Príbeh Grape Festivalu sa začal v roku 2010, kedy si jeho premiéru nenechalo ujsť 6 000 návštevníkov. Pôvodne sa mal festival konať v Pezinku, na základe čoho dostal i svoje meno– Grape, teda hrozno. Pár mesiacov pred otvorením festivalových brán sa však musel presťahovať do Piešťan, vďaka čomu mohol prichýliť oveľa viac milovníkov indie a elektronickej hudby.

Rexona rfp2017 24.jpg

Nasledujúci ročník ponúkol viac pódií, divadlá a ďalších umelcov a získal tak nálepku multikulturálneho festivalu. No a čo si pripravili organizátori pre návštevníkov tento rok? Zmesku kvality zo svetovej scény – Moderat, Tom Odell, Aurora, Metronomy, The Door Cinema Club, ale i domácich interpretov z rôzneho súdka – Puding pani Elvisovej, Bez ladu a skladu, Katarzia či Vec +Band.

Rexona rfp2017 01.jpg

Každým ročník sa usporiadatelia čoraz viac utvrdzovali, a utvrdzujú v tom, že okrem zaujímavých hudobných vystúpení chcú mať návštevníci festivalu i možnosť si „povegetiť“ a dobiť baterky, vyskúšať si zaujímavé veci a mať zaistenú hygienu. Preto v spolupráci so značkou dámskych a pánskych antiperspirantov Rexona pripravili návštevníkom špeciálnu zónu. Ktokoľvek si tu bude môcť nielen oddýchnuť na bananabags, ale si i vyskúšať jedinečnú lezeckú vežu, ktorá sa dá zdolať rôznymi spôsobmi – po lezeckej stene, na lanách alebo po schodoch.

Rexona rfp2017 17.jpg

V každom prípade bude potrebné trošku nechať zamakať svoje svaly. Odmenou potom bude nielen dobrý pocit z pohybu, ale tiež unikátny výhľad na areál festivalu ako na dlani. Na vrchole bude pripravená obrovská selfie tyč, ktorá nezabudnuteľný okamžik s panorámou celého festivalu v pozadí zveční. Túto fotku budete môcť rovno zdieľať so svetom na sociálnych sieťach a po pripojení hashtagu #rexonafest navyše môžete získať zaujímavé ceny. A kto bude mať  fyzickej aktivity stále málo, môže sa v Rexona zóne pretiahnuť na cvičení jógy so sympatickou a skúsenou Vierkou Ayisi.

Rexona rfp2017 31.jpg

No a nielen po vyčerpávajúcom koncertnom výkone, ale i po aktívnom pohybe padne dobre osviežujúca sprcha. Rexona preto pripravila pre vyvolených návštevníkov sprchy, na ktoré nemusíte vyčkávať dlhé rady. Tento komfort si však budete musieť zaslúžiť. Rexona podporuje aktívny životný štýl, a preto budú špeciálne sprchy slúžiť ako odmena pre tých, ktorí po festivalovom areáli nachodia najviac krokov. Mechanizmus, ako na to a akým spôsobom svoje kroky zaznamenať, vám vysvetlia hostesky na mieste. Zastavte sa, a potom vás už nič nezastaví si Grape Festival užiť naplno!

Festivalový balíček od REXONY, o ktorý máte možnosť súťažiť, obsahuje:

  • Rexona Active Shield Fresh
  • Rexona Invisible Aqua
  • Rexona Maximum Protection
  • Bieliace pero na zuby Signal white now
  • Bežecký obal na telefon
  • Reflexnú ľadvinku na behanie
  • Športovú fľašku
  • Suchý šampon Toni&Guy

Súťažná otázka: Na základe čoho dostal Grape Festival svoje meno?

Svoje odpovede posielajte do 1.8.2017

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca: Dana Ježíková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom