Súťaž o DVD s filmom Všetko alebo nič vyžrebovaná

Image003.jpg

Nenechajte si ujsť možnosť vyhrať skvelý film, ktorý si môžte pozrieť v pohodlí domova.

Najpredávanejšia kniha Evity Urbaníkovej sa dočkala svojej dlho očakávanej filmovej podoby! Začiatok roku 2017 patril v slovenských kinách nerozlučnej trojici, Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný), kde každý z nich je iný, každý z nich má svoj príbeh, no spája ich vrúcne, oddané priateľstvo.

Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michał Żebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah, no rozdielnosť pováh a náhľadu na svet robí ich vzťah komplikovanejším, ako by sa zdalo….

VŠETKO ALEBO NIČ je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda… aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba…

Tento megaúspešný film má na konte vyše 333 000 divákov (na Slovensku) a zaradil sa na 3 miesto v celkovom rebríčku návštevnosti slovenských filmov. Dňa 18. mája sa môžte tešiť už aj na DVD.

Súťažná otázka: Ako sa volali traja hlavní hrdinovia vo filme Všetko alebo nič?

Súťaž trvá do  24.5.2017.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca: Margita Šelisová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom