Súťaž o módne kúsky od Oriflame z jarnej kolekcie Muddkiss vyžrebovaná

Oriflame.jpg

Viete o tom, že Oriflame ponúka okrem kvalitnej švédskej prírodnej kozmetiky aj štýlové módne doplnky? Tie z jarnej kolekcie si môžeš vyberať už dnes!

Pri tvorbe jarnej ponuky vychádzali módni návrhári Oriflame z najnovších trendov, pripravili štýlové dizajny a odeli ich do tých najmodernejších farieb.

Aké módne trendy budú vládnuť jari? 
Muddkiss2.jpg
  • hravé pastelové farby, ktoré ti dovolia vyjadriť svoju individuálnu osobnosť. Nájdeš ich v kolekcii Sugarcane, ktorá ti ponúka praktickú obojstrannú tašku a šatku s umeleckým motívom.
  • kombinácia lesklého a matného, ktorá vytvára krásny elegantný kontrast. V kolekcii Popnugget nájdeš nielen jemnú a štýlovú bižutériu, ale aj elegantnú kabelku a šatku, ktoré spolu tvoria veľmi lákavý celok.
  • okrúhle tvary, kovové ozdoby a plisovanie nájdeš v kolekciách Honey Clay a Heartbeat. Obom vládne najmä čierna farba a kovové odtiene striebornej a zlatej farby. Kolekcie sú vhodné k elegantným aj športovým outfitom, ideálne pre urbárny životný štý
  • všakovaké odtiene modrej, ktoré si zamiluješ, nájdeš v kolekcii Icecandy. Bižutéria, taška a šatka spolu vytvoria doplnky, vďaka ktorým si ťa každý všimne.
  • Oriflame návrhári nezabudli ani na neutrálne a jemné sivé odtiene, ktoré sú vhodné na každú príležitosť. Nestarnúcu klasiku nájdeš v kolekcii Muddkiss v podobe kabelky, šatky, peňaženky a bižuté

Pretože v Oriflame vedia, že nielen krásna pleť a vlasy nás robia šťastnými.

Z jarných kolekcií módnych doplnkov Oriflame si môžeš vyberať až do 29. apríla, kedy sa môžeš tešiť na novú letnú kolekciu.

Teraz máš jedinečnú možnosť vyhrať s damskajazda.sk peňaženku a šatku z kolekcie Muddkiss v hodnote 27 eur. Stačí, ak správne odpovieš na otázku:

Na ktorých stranách v aktuálnom Oriflame katalógu 3/2018 nájdeš módnu kolekciu Muddkiss?

Správnu odpoveď nájdeš na www.oriflame.sk

Súťaž je ukončená od 23:59:59 28.02.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Michaela Beňová

Súťaž bola ukončená 23:59:59 28.02.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Michaela Beňová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom