Vyhrajte liposukciu bez skalpela VANQUISH!

Žena, chudnutie
Shutterstock

Dámskajazda.sk v spolupráci s medicínskym kozmetickým centrum MEDISKIN pre vás pripravila bombastickú súťaž, v ktorej hlavnou výhrou je prelomová liposukcia VANQUISH!

Zaguľatili ste svoje bruško v snehovej guli? Rozmrazte ju!

Ak sú vám vaše obľúbené nohavice priúzke, nechajte preniknúť inovatívnu technológiu multipolárneho poľa do podkožného tuku a porazte svojho nepriateľa aktívnym útokom.

Vanquish® – prvý FDA schválený prístroj fokusovaného rádiofrekvenčného poľa efektne zdolá vaše neželané tukové vankúše. Nielenže je vysoko selektívny, precízne homogénny, výsledky sú presvedčivé a spoľahlivé. Bezpečnosť ošetrenia je hlavým kritériom liečby, nezanecháva žiadne jazvy, či nerovnosti terénu. Cieľ zdolá bezbolestne, bezpracne a najmä – efektívne. Liposukcia VANQUISH je vhodná napríklad aj pre mamičky po pôrode.

Viac o Liposukcii VANQUISH sa dočítate na stránke www.mediskin.sk

Super vyhliadky, čo poviete? Aj vy máte práve teraz jedinečnú možnosť vyhrať prelomovú liposukciu VANQUISH!

Stačí len splniť podmienky súťaže a ste v hre o liposukciu VANQUISH!

Podmienkou je zaslať do redakcie Dámskej jazdy na adresu redakcia@damskajazda.sk fotografiu vášho bruška, vaše meno a priezvisko, adresu, emailový kontakt a telefónne číslo, a byť fanúšikom Facebookovej fan stránky Dámskej jazdy

Postupne na konci každého týždňa počas mesiaca február, budeme uverejňovať vaše zaslané fotografie z predošlého týždňa.

Počas nasledujúceho týždňa od uverejnenia súťažných fotografií bude prebiehať online hlasovanie, kde môže každý podporiť tú súťažiacu, o ktorej brušku si myslí, že liposukciu najviac potrebuje.

Súťaž bude prebiehať štyri týždne, od 3.2. 2014 do 2.3. 2014. Posledné, štvrté kolo hlasovania, prebehne týždeň po skončení súťaže. Poslednú šancu na zaslanie fotografie do súťaže máte do 2.3. 2014, do 23:59 hod.

Každý týždeň posunú hlasujúci do Finálového kola jednu súťažiacu. Z výsledných štyroch výherných fotografií vyberie víťazku súťaže dermatologička MUDr. Iveta Hasová, vedúca lekárka Medicínskeho kozmetického centra Mediskin.

Dôležité upozornenie! Ak si nie ste isté, či ste vhodné adeptky na Liposukciu VANQUISH, vaše BMI musí mať maximálnu hodnotu do 29,9 (môžete si ho vypočítať pohodlne na našej stránke, kliknite sem), nesmiete mať v tele kovový implantát, a váš zdravotný stav musí byť dobrý.

Nezabudnite túto súťaž zdieľať na vašom Facebookovom profile! Aktuálne informácie o súťaži nájdete pravidelne na Facebookovej fan stránke Dámskej jazdy 😀

Práve hlasujeme v 2. kole, hlasovať môžete tu.

Výsledky hlasovania v 1. kole o bruško, ktoré najviac potrebuje Liposukciu VANQUISH.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom