Vyhrajte ligotavé vyznanie lásky v hodnote 237 eur!

Sutaz alove.jpg

Sviatok všetkých zamilovaných sa nezadržateľne blíži a s ním prichádza aj otázka, čím potešiť svoju polovičku. Ideálny valentínsky darček by mal v sebe snúbiť  nadčasovosť, delikátnu jemnosť, dokonalé klenotnícke spracovanie a neodolateľný lesk diamantov. O ten sa postará značka ALOve, ktorá je spojením dômyselnej klenotníckej práce a dychberúcich diamantov.

Kolekcie značky ALOve sú na rozdiel od ich retro dizajnových butikov veľmi aktuálne. Reflektujú svetové módne trendy, no myslia aj na nositeľnosť. Kolekcia šperkov NEHA sa vyznačuje delikátnou jemnosťou obohatenou o detaily  posiate diamantmi. Kľúčovými elementmi sú moderné geometrické vzory ako gulička, hviezda, srdce a motýľ.  Šperky nie sú vyrobené len v tradičnom bielom, žltom a ružovom zlate, ale aj v kombinácii s trendovými šnúrkami. Originálne sú aj náušnice, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať a užívať si módnu hru naplno.

Línia ORIENT ulahodí dámam, ktoré preferujú výraznejšie kúsky. Zmyselné ornamenty zdobia náušnice i prstene a ich nositeľky prenesú do rozprávok Tisíc a jednej noci. V bielom, žltom, čiernom a ružovom zlate sú dômyselne vsadené diamanty.

Jednými z najvyhľadávanejších šperkov v ALOve sú zásnubné prstene a obrúčky. Bielemu zlatu konkuruje netradičné ružové, no budúci ženísi zostávajú pri klasike, čo sa týka prevedenia. Najčastejšie vyberajú jeden väčší diamant s microsetingom, keď je v okolí centrálneho kameňa zasadených ešte niekoľko menších. Výber obrúčok je naozaj bohatý. Jednoduché, hladké s jedným alebo viacerými diamantmi zo žltého, bieleho i ružové zlata striedajú nové techniky v podobe ľadovania, keď obrúčky pôsobia akoby mali námrazu či kladivkovanie. Pridanou hodnotou je možnosť gravírovania mien či dátumov.

Rodičia malých princezien často zamieria do butikov ALOve, aby vybrali z bohatej ponuky detských náušníc v bielom či žltom zlate. Osadené sú diamantmi i farebnými drahokamami a ich špeciálne zapínanie je určené na citlivé detské ušká. Zaujímavé tvary ako kvietky či guličky potešia všetky malé nositeľky.

Retiazka

Vyhrajte štýlový náramok ALOve v ružovom zlate so srdiečkom, ktoré je posiate diamantmi  v hodnote 237 eur! Súťažná otázka: Aký  šperk podľa vás najviac symbolizuje lásku?

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom