Súťaž o Huawei P smart 2021 - štýlový smartfón s batériou, ktorú len tak nevyšťavíte vyžrebovaná

súťaž o mobilný telefón
Huawei

Hľadáte ideálneho spoločníka (nielen) do lockdownových dní? Či už fičíte na sociálnych sieťach alebo si neviete homeoffice predstaviť bez obľúbenej hudby, všetky tieto úlohy zvládne najnovší Huawei P smart 2021 na jednotku. Stačí odpovedať správne na otázku nižšie a tento štýlový smartfón so štvoritým fotoaparátom a veľkou batériou môže byť váš.

Fotky, ktoré ohúria Instagram

Inováciami v oblasti fotografie sú top telefóny od Huawei roky známe, a ani cenovo dostupnejšie modely nechcú byť pozadu. P smart 2021 je toho skvelým príkladom – jeho štvoritý zadný fotoaparát umožňuje snímať fotografie vo vysokom rozlíšení vďaka kombinácii 48 Mpx hlavného fotoaparátu s umelou inteligenciou.

súťaž o mobilný telefón
Huawei

Vďaka tomuto spojeniu sú fotky mimoriadne kvalitné, a to aj pri zlom svetle. Nechýba širokouhlý objektív, ktorý je ideálny napríklad pre rodinné selfie, alebo keď si chcete na túre v prírode odfotiť pútavú scenériu. Ak ste fanúšičkou selfie, oceníte aj predný fotoaparát s funkciou skrášľovania od najjemnejších úprav až po superstar vizáž.

10 minút pod nabíjačkou = 2 hodiny výdrže

Lockdown – nelockdown, na mobile trávime stále veľa času a častý boj s takmer vybitou batériou je takmer na dennom poriadku. Inžinieri z Huawei vypočuli tieto prosby a P smart 2021 prichádza s poriadne veľkou batériou, ktorá aj pri náročnom používaní vydrží na jedno nabitie viac ako jeden deň.

súťaž o Huawei
Huawei

Navyše už v balení nájdete ultrarýchlu nabíjačku Huawei SuperCharge, s ktorou stačí dať smartfón nabíjať na 10 minút a s doplnenou energiou môžete nepretržite pracovať až 2 hodiny.

Objavte nový obchod s appkami

S Huawei P smart 2021 nedostanete “len” nový smartfón – v telefóne nájdete aj nový obchod s aplikáciami, za ktorým stojí samotný výrobca. Huawei AppGallery obsahuje viac ako 100-tisíc aplikácií a medzi nimi aj väčšinu z tých, ktoré bežne používate. Zároveň dáva možnosť objaviť nové, dosiaľ nepoznané aplikácie, ktoré vám vedia uľahčiť každodenné povinnosti aj spríjemniť voľný čas. Samozrejmosťou sú aplikácie všetkých veľkých slovenských bánk či mobilných operátorov.

Navyše, ak chcete nainštalovať aplikáciu, ktorá sa v AppGallery nenachádza, nie je to žiadny problém: na tento účel prináša Huawei vlastný vyhľadávač Petal Search. V novinke ho nájdete už predinštalovaný a po zadaní názvu aplikácie vás odnaviguje  na miesto, kde si ju pohodlne stiahne. Takýmto spôsobom bez problémov dostanete do smartfónu aplikácie ako napríklad Facebook, Messenger, WhatsApp či Instagram.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 17.02.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Jarmila Bagonová

Súťaž bola ukončená 23:59:59 17.02.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Jarmila Bagonová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom