Súťaž s najnovším filmom Angeliny Jolie Pitt vyžrebovaná

5709_59c_00001r.jpg

Pripravili sme pre vás súťaž s najnovším filmom scenáristky, režisérky a herečky Angeliny Jolie Pitt. Traja z vás môžu vyhrať skvelé produkty od značky Avon.

V dráme PRI MORI si po jej boku zahral jej manžel Brad Pitt. Manželia si po 10 rokoch zopakovali účinkovanie v jednom filme. Ako funguje chémia páru môžete vidieť v slovenských kinách už od 19.novembra.

Do malebného francúzskeho prímorského letoviska prichádza americký manželský pár. Spisovateľ Roland (Brad Pitt) tu chce nájsť silu, pokoj a inšpiráciu pre napísanie svoje ďalšej knihy. Naopak jeho manželka Vanessa (Angelina Jolie) ani netuší, čo tu robí. Ich manželstvo sa behom rokov premenilo v mierne toxický vzťah, kde sú radšej sami ako s tým druhým. Vanessa na terase ich letného bytu, Roland v bare s miestnymi obyvateľmi. Partnerské dusno zmierni príchod mladých novomanželov (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), ktorí sa usadia v susedskom byte a Rolandovi a Vanesse pripomenú, aké to medzi nimi bolo na začiatku. Ukáže sa, že mladí ľudia môžu byť katalyzátorom, ktorý vzťah Rolanda a Vanessy definitívne zničí alebo ho pomôže zachrániť.

Traja z vás môžu vyhrať skvelé produkty od kozmetiky AVON.

Stačí, ak odpoviete do 26. 11. do 24.00 hod na nasledujúcu otázku:

V akom filme spoločne hrali Angelina a Brad Pitt?

  1. Pán a pani Smithovci
  2. Nezlomný
  3. Zoznámte sa Joe Black

Výhercovia:

Viktoria Karaffova   Košice

Tomas Agocs   Gemersky Jablonec 

Natália Jurigová   Dolný Kubín

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom