Súťaž s Oriflame o výrobky, ktorými chrániš nielen svoje zdravie, ale aj prírodu! vyžrebovaná

Dj_obrazok.001.jpeg

Oriflame sa o krásu a zdravie Sloveniek a Slovákov stará už 25 rokov. Švédska prírodná kozmetika od svojich začiatkov razí filozofiu zodpovedného prístupu nielen k svojmu zdraviu a kráse, ale aj k prírode. Láska Oriflame k prírode sa pretavila do produktového radu Love Nature.

Napriek tomu, že my môžeme mať po upokojujúcej sprche viac ako dobrý pocit, trochu inak to môže vnímať príroda, ktorá sa musí s odtečenou vodou a všetkými jej zložkami vysporiadať. Množstvo látok z kozmetických prípravkov ostáva vo vodách nerozložiteľných, prípadne sa rozkladajúcich desiatky rokov. Množstvo z nich sa stáva potravou vodných živočíchov. Oriflame preto vyvinul biologicky rozložiteľný rad, ktorý je príležitosťou pre každého z nás, ako prispieť k ochrane nášho životného prostredia.

Bez plastov!

Vieš o tom, že súčasťou množstva pílingových prípravkov sú plasty, ktoré plnie práve úlohu pílingových čiastočiek? Príroda si s týmito čiastočkami nevie dať rady a často sa stávajú potravou rýb či iných živočíchov. V pílingových produktoch radu Love Nature sú pílingové čiastočky výhradne prírodného pôvodu. Sú nimi napríklad makové semienka, mandľové škrupinky, olivové kôstky či soľ. Samozrejme, bezplastové zloženie nie je zdravšie iba pre prírodu, ale aj pre tvoju pokožku, ktorá je tak ošetrená prirodzenou formou.

Bez silikónu!

Silikón sa zvykne pridávať do produktov vlasovej starostlivosti preto, že vlasom dodáva hebkosť a jemnosť. Časom však môže okolo vlasového vlákna vytvoriť vrstvu, ktorá vlasy zaťaží, preto ak si si všimla, že tvoje vlasy sú oslabené a bez života, možno by si mala zvážiť práve používanie vlasovej kozmetiky bez silikónov. Pomôžeš tak aj prírode, pretože silikón nie je rozpustný vo vode. Produkty radu Love Nature od Oriflame neobsahujú silikón, a tak pomáhajú nielen zdraviu tvojmu, ale aj našej prírody.

Využitie sily prírody!

Všetky produkty radu Love Nature navyše využívajú silu prírodných zložiek na to, na čo sú najpovolanejšie. Uhorku na hydratáciu, ovos na utíšenie a hojenie, lucernu proti starnutiu… Najnovším je rad Love Nature s osviežujúcimi kokosovou vodou a melónom.

Vyhraj balíček starostlivosti o pokožku, v ktorom nájdeš telové mlieko a sprchovací gél Love Nature s kokosovou vodou a melónom, a tiež sprchovaciu špongiu May určenú na čistenie a odstránenie odumretých buniek!

Stačí, ak správne odpovieš na otázku: Aké tri druhy nových balzamov na pery Love Nature ponúka aktuálny katalóg Oriflame?

Odpoveď nájdeš v katalógu, ktorý nájdeš na www.oriflame.sk

Súťaž je ukončená od 23:59:59 29.04.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Marta Frázová

Súťaž bola ukončená 23:59:59 29.04.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Marta Frázová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom