Súťaž o diagnostiku pleti, osobnú telesnú analýzu a profesionálne líčenie s Oriflame vyžrebovaná

Oriflame 1.jpg
Zdroj: Oriflame Slovensko

Švédska značka Oriflame patrí dlhodobo medzi lídrov kozmetického trhu, ktorí prezentujú výsledky svojej vedeckej a odbornej práce. Spoznaj s ich edukovanými pracovníkmi skutočný stav svojej pleti a svojho tela.

Značka prírodnej kozmetiky Oriflame je postavená nielen na prírodných ingredienciách a dokonalom poznaní vlastností rastlín a ich využití pre naše zdravie a krásu, ale aj na Oriflame poradkyniach, ktoré sú dlhodobo intenzívne vzdelávané tak, aby slovo poradkyňa plnilo svoj hlavný účel. Vzdelávanie prebieha v mnohých oblastiach, od vizážistických, estetických, cez marketingové, komunikačné, až po zdravotné, kde sa dámy (ale aj páni) vzdelávajú o vplyvoch na zdravie kože, ale aj celého organizmu. Využi ich rokmi nazbierané poznatky a príď do showroomu Oriflame na Staromestskej ulici v Bratislave zistiť viac o zdraví svojej pleti a celkovom stave tvojho tela!

Čo môžeš vyhrať?

Až tri z vás môžu vyhrať nasledovný balíček starostlivosti:

Diagnostika pleti – špeciálny prístroj určený na diagnostiku pleti ti prezradí, či a prípadne čo tvojej pleti chýba. Dozvieš sa, či tvoja pleť potrebuje hydratáciu alebo je, naopak, príliš mastná. Spoznáš vek svojej pleti, ktorý nemusí byť rovnaký ako je tvoj fyzický vek. Okrem toho dostaneš odborné rady, ktoré ťa povedú k tomu, aby si stav svojej pleti vylepšila, ozdravila a skvalitnila.

Telesná analýza – špeciálna osobná váha si posvieti hneď na niekoľko tvojich telesných parametrov! Podiel svalovej hmoty ti ukáže, aká je hmotnosť tvojich priečne pruhovaných a hladkých svalov aj s vodou v nich obsiahnutou. Hmotnosť kostí odzrkadlí množstvo kalcia a ostatných minerálov. Vnútorný tuk, teda tuk nachádzajúci sa v brušnej dutine, ktorý obaľuje vnútornosti. Ide o tuk, s ktorým majú najčastejšie problém ženy s pribúdajúcim vekom, zväčša v období menopauzy a viac. Ďalším parametrom je bazálna metabolická spotreba, teda množstvo kalórií, ktoré potrebuješ na výmenu základných látok v tele. Biologický vek preukáže skutočný vek tvojho organizmu a napokon spoznáš aj svoju skutočnú fyzickú kondícu a prípadnú dehydratáciu tvojho organizmu. Ideálne je realizovať si túto telesnú analýzu opakovanie v rozličných periódach, aby si mohla pozorovať, či sa tvojím prípadným zmeneným prístupom niečo mení k lepšiemu.

Profesionálne líčenie – už si sa videla profesionálne nalíčená? Možno by z teba bola úplne iná žena! Príď to zistiť do showroomu Oriflame, kde si v rámci výhry odnesieš aj líčenie profesionálnou make-up artistkou.

Ako môžeš vyhrať?

Stačí, ak správne odpovieš na nasledujúcu otázku: Aký produkt sa nachádza na strane 19 aktuálneho Oriflame katalógu platného od 2. 7. do 22. 7.?

Správnu odpoveď nájdeš v katalógu na www.oriflame.sk

Súťaž je ukončená od 23:59:59 31.07.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Dagmar Ježíková, Gabriela Šarmírová, Michal Mallarčík

Súťaž bola ukončená 23:59:59 31.07.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Dagmar Ježíková, Gabriela Šarmírová, Michal Mallarčík

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom