Vstupenky na súťaž Miss Plus Size Slovensko VYŽREBOVANÉ

Miss Plus Size Slovensko
finalistky súťaže Miss Plus Size Slovensko Miss Plus Size Slovensko

Súťažte o 2 vstupenky na finále prvého ročníka Miss Plus Size Slovensko!Finále prvého ročníka súťaže pre plnoštíhle – Miss Plus Size Slovensko sa blíži a Vy máte jedinečnú šancu vyhrať 2 vstupenky na gala večer.

Stačí, ak si vyberiete jednu zo svojich favoritiek, a my z Vás vyžrebujeme jedného šťastlivca, ktorý sa zúčastní historicky prvej súťaže pre moletky na Slovensku.

Už od mája prebiehajú prípravy na finále historicky prvého ročníka Miss Plus Size Slovensko 2014. Dievčatá doposiaľ absolvovali sústredenie na Donovaloch v Residence Hoteli, predvádzali modely známej návrhárky Moniky Votszemuovej na International Gypsy Feste.

Dostali príležitosť a oficiálne portréty nafotili s diamantami v showroome Diamonds International Corporation . Na dobitie energie dievčatá dostali energické náramky Shamballa Domini z dielne Dominiky Dvorstiakovej.

Druhé sústredenie dievčatá mali vo Wellness Hoteli Patince, kde boli pre ne pripravené prednášky o zdravom životnom štýle, mediálna prednáška, prednáška o finančnej gramotnosti a konzultácia s psychologičkou.

Všetky zdravé suroviny na sústredenie darovala firma Zeleninári.

Po náročnom týždni v Patinciach dievčatá relaxovali v bratislavskom Lymfocentre, kde mali nadštandardnú starostlivosť.

Pre víťazky sú pripravené zaujímavé ceny – zapožičanie automobilu, vyhliadkový let lietadlom, členstvo vo finess klube ASTRA, pobyt v Chateau GrandCastle Liptovský Hrádok a mnohé ďalšie hodnotné ceny.

Celý projekt sa koná pod záštitou primátora Milana Ftáčnika a špeciálnym hosťom bude aj Andrés Torres, režisér z Los Angeles.

Finálový večer Miss Plus Size Slovensko sa uskutoční 26. 10. 2014 o 18:00 hod. v priestoroch Wustenrot Theatra Bratislava.

Súťažná otázka: Vyberiete si jednu zo svojich finalistiek, ktorá by podľa Vás mala vyhrať súťaž Miss Plus Size Slovensko.

Súťaž trvá do 24. 10. 2014, 16:00 hod.

Výherkyňou sa stala: Lucia Legerská

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom