Vianočná súťaž o balíček DVD

20161116_102714.jpg

Zapojte sa do súťaže o nasledujúce DVD filmy:

Gravitácia

Špičková lekárka a inžinierka dr. Ryan Stoneová (držiteľka  Oscara Sandra Bullock) sa vydáva na svoju prvú vesmírnu misiu, pričom spoločnosť jej robí skúsený astronaut Matt Kowalski (držiteľ Oscara George Clooney). Počas zdanlivo rutinného výstupu do medzihviezdneho priestoru dôjde ku katastrofe. Raketoplán je zničený a Stoneová s Kowalskim sa ocitajú úplne sami, pripútaní jeden k druhému, a mieria do temných hlbín vesmíru. Strach sa pomaly mení na paniku a ich nepatrné zásoby kyslíka sa s každým nádychom zmenšujú. Lenže dostať sa domov znamená vydať sa do ešte vzdialenejších kútov tej strašnej prázdnoty.

Železná Lady

Režisérka Phyllida Lloyd natočila neuveriteľne pútavý životopisný film o najvýznamnejšej političke 20. storočia. Margaret Thatcherová, neobyčajná a všestranná žena, ktorá dokázala, že vysoká politika nie je len výsadou mužov, sa ako prvá žena stala premiérkou Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska. Svojim nekompromisným prístupom k politickému, ale aj osobnému životu získala prezývku Železná lady. Film ukazuje jedenásťročné pôsobenie tejto neoblomnej političky v pozícii predsedkyne britskej vlády, jej neústupnosť a rozhodnosť, ale i to, akú cenu zaplatila za politický vplyv a moc. Voľba obsadiť do hlavnej úlohy Meryl Streep bola tou najlepšou a jej strhujúci výkon v roli slávnej ministerskej predsedkyne jej a maskérskemu tímu zaslúžene priniesol Oscara.

PRIME

Atraktívna Rafi (Uma Thurman) si na radu svojej terapeutky Lisy (Meryl Streep) začne vzťah s mužom, ktorý je o 14 rokov mladší. Na pravidelných stretnutiach žiari Rafi šťastím a nevynechá jediný detail o novom milencovi. Lisa je spokojná s pozitívnym vývojom svojej klientky až do okamihu, keď zistí, že oným ideálnym mužom je jej jediný syn!

Šéfovia na zabitie

Jediné, čo by Nickovi (Jason Bateman), Kurtovi (Jason Sudeikis) a Daleovi (Charlie Day) uľahčilo každodennú drinu, by bola likvidácia ich hrozných nadriadených. Výpoveď neprichádza do úvahy, takže títo traja, povzbudení množstvom alkoholu a niekoľkými pochybnými radami od bývalého trestanca, vymyslia zložitý a zdanlivo nepriestrelný plán, ako sa svojich šéfov zbaviť – navždy. Má to ale jeden háčik – i tie najlepšie plány sú tak nepriestrelné, ako mozgy, ktoré ich vymysleli.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom