Veľkonočná súťaž o vajíčko a cukríky M&M’s vyžrebovaná

Balicek.jpg

Odmeňte šibačov sladkým potešením a zapojte sa do nasledujúcej súťaže.

Urobte radosť všetkým, s ktorými budete tráviť Veľkú Noc. Potešte ich a podeľte sa o lahodnú čokoládu. Či už potrebujete tip na odmenu pre šibačov alebo si len chcete spoločne vychutnať sviatočné chvíľky, čokoládové miniatúry Celebrations sú to pravé. Lahodná chuť Snickers, Mars, Twix, Bounty a Milky Way v špeciálnom prevedení Celebrations vajca je skvelou inšpiráciou ako potešiť vašich blízkych.

Celebrations – oslavujte po celý rok! 
SONY DSC

Chcete si pochutnať na obľúbených čokoládových pochúťkach a radi si vyberáte presne to, na čo máte práve chuť? Mix lahodných čokolád Snickers, Mars, Twix, Bounty alebo Dove a Maltesers je možné dostať v limitovanej edícii Celebrations za 6,99 EUR v tematickom veľkonočnom balení. Hoci lahodný obsah balenia v tvare červenej kraslice určite rýchlo zmizne, uplatní sa aj ako štýlová dekorácia napríklad slávnostného veľkonočného stola.

TIP: Oslavy s čokoládovým mixom Celebrations si navyše môžete užívať kedykoľvek. Univerzálne balenie mini čokoládových pochúťok Snickers, Mars, Twix alebo Bounty Celebrations v ozdobnom boxe zakúpite celoročne za doporučenú cenu 3,49 EUR. Príležitosť k oslave sa nájde vždy!

Jar je tu – vyfarbite sa s M&M’s!

Spolu s tohtoročnou jarou sa pripravte na záplavu farieb v kombinácii s najznámejšími čokoládovými bonbónmi na svete! M&M’s, ktoré poznáte a milujete, prezliekli na jar kabátik a zahalili sa do limitovaného mixu neónovo žltej, malinovo ružovej a osviežujúcej tyrkysovej. Na svoje si tak prídu všetci milovníci žiarivých farieb!

Mms_velkonocny vizual.jpg

3 farby – 3 poslovia jari, ktorých musíte mať!

Už nedočkavo počítame dni a v napätí čakáme, kým sa konečne preberieme zo zimného spánku a vydáme sa v ústrety farebnej jarnej sezóne so všetkým skvelým, čo prináša.

Akonáhle obloha zmodrie a slniečko sa rozžiari, skočte aj vy rovnými nohami do farieb! Vychutnajte si ich vôňu, sviežosť a chuť. Doslova. Nová limitovaná edícia COLORMIX od M&M’s  je pastvou nielen pre oči, ale aj pre vaše chuťové poháriky. Objavte potešenie z farieb, ktoré sú symbolom jari!

Ako jednotlivé farby pôsobia na našu náladu?

Žltá – farba slnka, ktorá sa na vás smeje a prináša radosť do života

Ružová – slávnostný odtieň zdvíha náladu a vyvoláva pocit šťastia

Modrá – farba oblohy podnecuje fantáziu a evokuje bezstarostnú radosť

Súťažná otázka: Aké dobroty chystáte pre vašich šibačov vy?

Odpovede posielajte do 10.4.2017

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca: Dana Martiniaková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom