Veľká letná fit súťaž s Vöslauer! Láska na prvý hlt!

Volsuaer_5 1.jpg

Tajomstvo večnej mladosti spočíva v prameni. Minerálna voda Vöslauer sa vo svojej čistote dostáva ako artézska studňa sama na povrch z hĺbky až 660 metrov, pri termálnych kúpeľoch Vöslau v Rakúsku, cez rôzne vrstvy hornín. Práve preto zaobchádza Vöslauer s týmto vzácnym prírodným bohatstvom veľmi starostlivo. Vyvierajúca voda sa zdá byť aj nevysychajúcim zdrojom inšpirácie. Napríklad na rozmanité kombinácie príchutí produktov Vöslauer Balance, inovatívne nápady na balenia alebo na zodpovednú recykláciu PET fliaš.

Radosť zo života s Vöslauer, ľahkosť a prirodzenosť s herečkou Siennou Miller

Aktuálnou tvárou Vöslauer je Sienna Miller. Už v minulosti stavila Vöslauer na osobnosti. Do kampaní nie sú obsadzované a vyhľadávané len prominentné tváre, ale aj osobnosti – ženy, ktoré svojím životným štýlom vyjadrujú moderné hodnoty, dôležité aj pre Vöslauer. K ich každodennému zdravému životnému štýlu patria ľahkosť, prirodzenosť a byť fit. Siennu Miller vídať pri cvičení jogy s pitným režimom Vöslauer už celkovo dva roky, pričom svojím sviežim životným štýlom ako aj svojou prirodzenosťou perfektne stelesňuje slogan: „Kto chce zostať mladý, musí s tým začať zavčasu“.

Vöslauer Balance Green – najnovší člen rodiny Vöslauer Balance

V novej Vöslauer Balance Green prekvapia uhorka a baza, ktoré rozvíjajú svoju čerstvú chuť. Príchute majú svoje trendy tak, ako všetky ostatné oblasti životného štýlu. Zelená je v trende, zelenina ovládla trh s nápojmi – prvýkrát aj s vodou Vöslauer Balance. Kombinácia, ktorú si okamžite zamilujete, je prírodná minerálna voda s vybranými, vysokokvalitnými prírodnými arómami a extraktmi z ovocia a byliniek – bez akýchkoľvek konzervačných látok a 100% vegánska.

Voes_cmyk 1.jpg

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte jednu z troch fantastických fit cien od Vöslauer v celkovej hodnote 150€ – štýlovú joga žinenku Vöslauer a pitný režim Vöslauer Balance Green!

Aká je nová príchuť ochutenej minerálnej vody Vöslauer Balance Green?

a) zeler a mäta

b) uhorka a baza

Viac zdravých potravín a kozmetiky na:

http://mm-market.sk/

https://www.facebook.com/BioFood.sk/?fref=ts&ref=br_tf

Vyhry si budú môcť prevziať vyhercovia na sekretariáte iSITA s.r.o. od 5.8. do  12.8.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia:

Andrea Machajová, Bratislava

Zuzana Blizmanova, Bratislava

Mária Šišuláková, Bratislava

Výhercom srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom