Súťaž o 3 knihy Príťažlivosť od Michala Kopeckého vyžrebovaná

Book final.png

Nenechajte si ujsť možnosť vyhrať skvelú knihu, ktorá vám môže uľahčiť váš súkromný život a nájsť životné šťastie.

Ako sa vyznať v komplikovanosti vzťahov, získať pravú lásku a byť magnetom pre opačné pohlavie? Odpovede na tieto a podobné otázky vám môže pomôcť nájsť najnovšia kniha od Michala Kopeckého Príťažlivosť , ktorá pomáha chlapom, aby priťahovali ženy úplne prirodzene tým, akí sú, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana. Príťažlivosť je totižto tá “iskra” či “chémia”, ktorú ženy tak zúfalo na chlapoch hľadajú a potrebujú.

Autor verí tomu, že keď budú chlapi pracovať primárne na sebe, svojom sebavedomí, hodnote, príťažlivosti, charizme či komunikácii, nebudú musieť ženy baliť na rôzne naučené triky či finty baličov.

Zároveň v nej vyvracia mnohé mýty, ktorým sme za tie roky výchovy, amerických filmov, románov či od kávičkových kamarátok uverili. Očividne nie je v dnešných vzťahoch medzi mužmi a ženami niečo v poriadku a podľa Michala Kopeckého je jeho poslaním pomôcť chlapom stať sa schopnejšími a príťažlivejšími a prinášať tak ženám lepšie zážitky.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže, odpovedzte do 28.05.2016 na nasledujúcu súťažnú otázku:

Čo je podľa vášho názoru to NAJPRÍŤAŽLIVEJŠIE na chlapovi?

Nezabudnite tiež súťaž zdielať a dať jej LIKE.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia:

Pavol Parlus Kysucké Nové Mesto

Radovan Bugál Dolný Hričov

Anna Dubská Žáčiková Michalovce

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom