Súťaž o skvelé DVD filmy vyžrebovaná

DVD filmy

Zapojte sa do súťaže o tieto nasledujúce DVD filmy.

Stačí, ak vyplnený formulár odošlete do 19.07.2016 a namiesto odpovede uvediete, ktorý z filmov by ste chceli vyhrať.

Súťaží sa o nasledujúce snímky:

SEX v meste 2

Zábava, móda, priateľstvo. To všetko a ešte viac sa vracia s filmom Sex v meste 2, pretože Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte  (Kristin Davis), Miranda ( Cynthia Nixon) sa znovu schádzajú, aby si v tomto úžasne zábavnom pokračovaní užili ďalšieho svojho milovaného New Yorku – a nielen jeho. Čo sa stane potom, keď pred oltárom poviete „ÁNO“? Život priniesol všetko , čo si dámy len mohli priať, ale nebol by to Sex v meste, keby život nemal v zálohe pár ďalších prekvapení. Konieckoncov, vždy sa môžete spoľahnúť na kamarátky.

Otcovia a dcéry

Úspešný spisovateľ Jack Davis (Russell Crowe) sa musí po tragickej smrti manželky sám postarať o päťročnú dcérku Katie a zároveň bojovať s duševnou poruchou. O dvadsať rokov neskôr študuje Katie (Amanda Seyfried) psychológiu, ale sama sa nedokáže vyrovnať so svojim traumatickým detstvom. Zamiluje sa do sympatického novinára Camerona (Aaron Paul), ale staré krivdy a rany sa znovu derú na povrch a Katie bude musieť nájsť cestu nielen k sebe, ale tiež k svojmu otcovi.

Edith Piaf

Život Edith Piaf bol bojom o hudbu, prežitie a lásku. Jej magický hlas, láska, priateľstvo s hviezdami svojej doby (Marcel Cerdán, Marlene Dietrich, Yves Montand…) ju od detstva v chudobe priviedlo k obdivu celého sveta. Žila vždy naplno a „nič neľutovala…“. Vďaka svojej neuveriteľne silnej vôli a neobyčajnému talentu sa vysporiadala s tragickým osudom a jej sen z detstva sa stal skutočnosťou. Nechcela dať svetu šancu, aby na ňu zabudol a podarilo sa jej to.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia:

Jarmila Marchevková Reľov

Jana Komadová Petrovice

Štefánia Kašubová Krásno nad Kysucou

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom