Súťaž o vstupenky JUSTWOMAN by Diva´s a o ďalšie skvelé ceny vyžrebovaná

Dsc1302 2logo1.jpg

Až traja z vás môžu získať zaujímavé výhry, tak nenechajte si ujsť príležitosť.

16. júna 2018 sa v Bratislave (Veľký Draždiak) bude konať najštýlovejšia dámska jazda – JUSTWOMAN by Diva´s, ktorá je spojením športu, oddychu a zábavy.

„Vďaka skvelej odozve na prvý ročník sme sa rozhodli, že aj v roku 2018 pripravíme toto výnimočné podujatie. Spoločne tak chceme vytvoriť silnú komunitu žien, ktoré sa podporujú, inšpirujú a majú rovnaký cieľ – cítiť sa krásne a byť fit,“ povedala organizátorka akcie Lenka Šoltésová.

V tento deň na chvíľu zabudnete, že ste mamami, manželkami, študentkami, zamestnankyňami či podnikateľkami. Budete patriť k ženám, ktoré chcú spraviť niečo pre seba. Vystúpite z dookola sa krútiaceho kolotoča, doprajete si aktívny oddych na čerstvom vzduchu a o nič sa nebudete musieť starať.

Na čo sa môžete tešiť?

Druhý ročník bude pozostávať opäť z troch hlavných aktivít – yoga, päť kilometrový beh a paddleboard. Ranná hodina yogy dokáže perfektne naštartovať celý organizmus. Okrem toho sa postará a rovnováhu tela a mysle.

Päť kilometrový beh je výzvou ? . Nezáleží na tom, či beháte pravidelne alebo vôbec. Pod dohľadom skúsených trénerov a silnej podpory žien okolo, to určite zvládnete. Nebeháte na čas, ale pre radosť, pretože len vďaka silnému pozitívnemu vzťahu sa šport stáva vášňou a nie povinnosťou. A nakoniec paddleboard. Je to nielen zábava, ale najmä skvelá aktivita na vyformovanie celej postavy. Tento rok si organizátori pripravili pre účastníčky tohto podujatia prekvapenie – ku klasickému paddleboardu totiž pridali aj cvičenie yogy. Budete tak môcť zažiť ďalšiu jedinečnú novinku – yogu na paddleboardoch!

Súťaž trvá do 9.3.2018 a súťažiť môžete o nasledujúce ceny:

– balíček tyčiniek Tekmar Woman Line

– balíček produktov Oriflame

 – 2 lístky na JUSTWOMAN
Stačí odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť formulár. Súťažná otázka: Ktoré tri známe ženy sú ambasádorkami projektu JUSTWOMAN by Diva´s? Odpovede nájdete tu:
Súťaž je ukončená od 23:59:59 09.03.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Tatiana Husárová, Stanka Kramlová, Ružena Lúšková,
Súťaž bola ukončená 23:59:59 09.03.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Tatiana Husárová, Stanka Kramlová, Ružena Lúšková,

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom