Súťaž o víkendový poukaz s polpenziou v hoteli Magnólia vyžrebovaná

Hotel Magnólia

Vychutnajte si luxus a oddych, ktorý si zaslúžite a nenechajte si ujsť súťaž o pobyt v jednom z najlepších piešťanských hotelov.

Hotel Magnólia v Piešťanoch bol uvedený do prevádzky v roku 1968 ako súčasť vtedajšej hotelovej siete Interhotel a má ideálnu polohu, leží v centre tohto kúpeľného mesta na nábreží. So svojou kapacitou 120 izieb patrí medzi najväčšie hotely v Piešťanoch.

V roku 2007 prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou, pričom boli zrekonštruované vrchné tri poschodia a izby boli dovybavené klimatizáciou, minibarom a pripojením na internet.

Vysoká kvalita služieb s viac ako 40 – ročnou tradíciou ho zaradili k najznámejším hotelom nielen v Piešťanoch, ale i na Slovensku.

Modernizované izby ponúkajú svojím hosťom vytúžený pokoj a relax. Nie je nad to vyjsť na terasu  s majestátnym výhľadom na lesy Považského Inovca a zhlboka sa nadýchnuť čerstvého vzduchu.

Fwd_ fwd_ fotky magnolia.jpeg

Pre vychutnanie si jedinečných gastronomických chutí je vám k dispozícii hotelová reštaurácia s priamym prechodom do kongresovej časti.

Pri priestoroch na ubytovanie a stravovanie hotel Magnólia ponúka taktiež priestory na usporiadanie kongresov, konferencií, seminárov, školení, recepcií, firemných večierkov a iných akcií.  Na usporiadanie  týchto akcií vám ponúkame priestory Veľkej kongresovej sály a konferenčných salónikov s priamym vstupom na terasu a nábrežie rieky Váh.

Popri relaxácii, po náročnom dni či po úspešnom rokovaní vám určite prídu vhod relaxačné procedúry poskytované v hotelovom relax centre. Relax centrum je zariadené bazénom, terasou s výhľadom. K dispozícii sú vám aj procedúry ako fínska sauna, infra sauna, rôzne druhy masáží a zábalov a mnohé ďalšie.

V hoteli nájdete ambulanciu fyzioterapie, kde sú liečebné procedúry vykonávané našim lekárom a fyzioteraputkou. Cieľom liečebných postupov je predovšetkým obnova komplexných pohybových funkcií pohybového aparátu.

Masážne centrum ,,THAI MASSAGE“ ponúka hosťom tradičné i menej tradičné thajské masáže vykonávané thajskou masérkou, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore. Thajská masáž osviežuje ducha, dodáva telu stratenú energiu, uvoľňuje bolesť a omladzuje telo i myseľ.

Nenechajte si ujsť možnosť vychutnať si tento luxus na vlastnej koži a zapojte sa do súťaže o víkendový poukaz na 2 noci pre 2 osoby v hoteli Magnólia.

Súťažná otázka: V ktorom roku bol hotel uvedený do prevádzky?

Súťaž trvá do 27.7.2017

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca

Lenka Fábryová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom