Súťaž o Sunar Premium a špeciálnu skladovaciu dózu vyžrebovaná

Her003_3d_sunar_premium doza 640x553.jpg

Značka Sunar neustále vyvíja a zlepšuje svoje produkty, aby čo najviac vyhovovali ako mamičkám, tak predovšetkým deťom, ktorým sú určené. Momentálne vypĺňa dieru na trhu a predstavuje exkluzívnu novinku – špeciálnu plastovú skladovaciu dózu, vďaka ktorej bude príprava Sunaru ešte jednoduchšia ako doteraz. Premium dóza bude v predaji spolu s dvojbalením alebo trojbalením Sunar premium 2 a Sunar premium 3 počas tohtoročnej jesene.

Mamičky, ktoré nakupujú Sunar premium, majú teraz jedinečnú príležitosť získať vynikajúceho spoločníka do kuchyne. Premium dóza je na trhu jediná svojho druhu a všetkým mamičkám zaistí jednoduchšiu manipuláciu a ušetrí čas pri príprave mlieka. Má niekoľko polôh otvárania, ľahko sa s ňou manipuluje aj jednou rukou a je možné ju umývať v umývačke riadu. Vo viečku má úložný priestor na odmerku, ktorá je súčasťou balenia Sunar premium.

Súťažná otázka: Akú máte skúsenosť so Sunarom?

Súťaž trvá do 30.11.2016.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia: 

Zuzana Straková Bratislava, Bianka Chorvátová Bratislava, Marcela Vavrová Skalica

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom