Súťaž o očarujúci dámsky toaletný parfum AVON Alpha vyžrebovaná

Avon alpha_image small.jpg

Spolu tvoríte dokonalý pár, napĺňa vás všetko čo spoločne robíte a priťahujete pozornosť na každom kroku. Práve pre vás sú ako stvorené novinky zo sveta vôní, ktoré predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics.

AVON rozširuje svoje portfólio vôní o ďalšie novinky a prináša očarujúci dámsky Toaletný parfum Alpha for Her a štýlovú pánsku Toaletnú vodu Alpha for Him – novú vôňu pre ňu a pre neho. S nimi sa môžete spolu vydať za hranice všednosti. Vďaka AVON Alpha budete vy očarujúca a on ambiciózny a odhodlaný.

Toaletný parfum Alpha for Her

Objem: 50 ml

Bežná cena: 27,00 €

Dámska novinka AVON Alpha patrí do kategórie orientálno-ovocných vôní. Táto jedinečná kompozícia, v ktorej tóny zrelej maliny dominujú nad jemným leknom a hrejivé pižmo prebúdza vrodenú príťažlivosť, podčiarkne vašu osobnosť. Vďaka Toaletnému parfumu AVON Alpha for Her sa budete cítiť očarujúco pri akejkoľvek príležitosti.

Avon alpha for her.jpg

Toaletná voda Alpha for Him

Objem: 75 ml

Bežná cena: 27,00 €

Pánska štýlová novinka AVON Alpha patrí do kategórie drevito-orientálnych vôní. Táto sofistikovaná zmes zintenzívňuje sebavedomie a silu, ktoré vyžarujú z muža. Tóny iskrivého bergamontu a jedinečnosť levandule sa prelínajú s dlhotrvácnymi drevitými tónmi. Toaletná voda AVON Alpha for Him zvýrazní každú silnú mužskú osobnosť.

Vydajte sa spolu za hranice všednosti s novými vôňami od AVONu a zapojte sa do súťaže o dámsku vôňu AVON Alpha for Her. Vyhrať ju môžu až traja z vás. Stačí, ak do 29.8.2016 odpoviete na nasledujúcu súťažnú otázku:

Do akej kategórie vôní patrí dámska novinka AVON Alpha?

Výhercovia:
Mária Dická  Belá nad Cirochou

Dana Hajzušová Poloma

Martina Sláviková Rožňava

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom