Súťaž o luxusné produkty vlasovej kozmetiky značky Biosilk vyžrebovaná

7 oz_ hydrating therapy shampoo 300x300.jpg

Krásna farba od kaderníka si zaslúži špeciálnu starostlivosť a Biosilk Color Therapy práve takú prináša. Tento systém ponúka  úplnú ochranu farby so silou hodvábu, rooibosu a extraktu zo zmesi egrešov a bambusu.

Rovnako ako u všetkých produktov Biosilk možno vďaka hodvábnym proteínom očakávať posilňovanie vlasov zvnútra von a ich jemný a hladký povrch. Všetky produkty Color Therapy obsahujú VibraRiche ® pre maximálnu stálofarebnosť a troj- dimenzionálny  lesk.

V celom systéme nájdete alfa hydroxy ( AHA) ovocné kyseliny a vitamín A & E, ktoré  ponúkajú antioxidačné vlastnosti, rovnako ako zachytávače UV. Kombinácia týchto dynamických vlastností ponúka maximálnu ochranu farbe, podporuje jej sýtosť, priľnavosť, celkový  lesk a žiarivosť. Bez sulfátov a parabénov.

Bambus a egreše – extrakt zmesi zvyšuje silu a pružnosť vlasov, zatiaľ čo ponúkajú dôležité živiny. Zmiešané dohromady dodávajú vlasom celkovú pevnosť a lesk. Rooibos chráni vlasy proti škodlivým vplyvom –  harmonizuje účinky UV filtrov, antioxidantov, proteínov  a ceramidov. Maracuja – olej zo semiačok je bohatý na vitamíny A, C a antioxidanty. Podporuje rast vlasov, bráni lámavosti a chráni pred poškodením.

BIOSILK COLOR THERAPY SHAMPOO – šampón
Tento bez sulfátový šampón čistí povrch vlasov aktívnymi látkami a zbavuje vlasy nečistôt bez toho, aby z nich odstraňoval farbu. Skvelý pre všetky typy vlasov a pre všetky farby vlasov. Bez sulfátu a parabénu.
BIOSILK COLOR THERAPY CONDITIONER – kondicionér dopĺňa vlasom vlhkosť, zatiaľ čo chráni farbou ošetrované vlasy.
UV zachytávače pôsobia ako štít pred voľnými radikálmi , aby bránili strate farbiva. Tento kondicionér zanecháva vlasy jemnejšie, než kedykoľvek pred tým s troj-dimenzionálnym leskom a bezkonkurenčne žiarivé. Bez parabénu.

BIOSILK COLOR THERAPY INTENSIVE MASK – intenzívna maska dopĺňa vlhkosť a zároveň chráni vlasy pred blednutím farieb a poškodením zo životného prostredia. Bambusový extrakt pomáha utesniť povrch vlasu a zároveň podporuje bohatší, lesklejší a žiarivý farebný odtieň.

Súťažná otázka :
– z čoho získava systém BIOSILK proteíny?

Výhercovia:

Renáta Mularčíková Prešov

Ľubica Šťastná Trenčianske Stankovce

Martina Zahoranová Šaľa

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom