Súťaž o mliečny nápoj Sunar Gravimilk vyžrebovaná

GRAVIMILK cokolada 2013 v05

Zapojte sa do súťaže o sušený nápoj, ktorý pozná potreby vášho bábätka.

Správna výživa matky môže pozitívne ovplyvniť vývoj plodu a zdravia dieťaťa až do dospelosti. Spoločnosť Hero si je toho plne vedomá a preto prichádza s úplne novým radom rozpustných mliečnych nápojov Sunar Gravimilk v obľúbených príchutiach čokoláda, vanilka a malina. Sunar Gravimilk je jediným mliečnym výrobkom na trhu pre plánované tehotenstvo, tehotné a dojčiace mamičky.

Vďaka odporúčanej dávke 200-250 ml je mamičkám zaručený vyvážený prísun potrebných vitamínov a minerálnych látok. Jeho pravidelná konzumácia súčasne pomáha dodržiavať pitný režim. Sušený nápoj Sunar Gravimilk je vyvinutý na báze plnotučného mlieka, navyše obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému sa lepšie vstrebávajú vitamíny A, D, E, K a dodáva nápoju lahodnú mliečnu chuť. Nápoj je tiež obohatený o kyselinu listovú, ktorá prispieva k zdravému vývoju plodu počas tehotenstva, správnej krvotvorbe a psychickej činnosti. Sunar Gravimilk ďalej obsahuje pre matku aj bábätko významné omega-3 mastné kyseliny DHA pre rozvoj mozgu a zraku. Na podporu imunitného systému je tu vitamin C a na celkové zníženie miery únavy, vyčerpania, ako aj správny vývoj zraku bábätka, vitamin B2. Vápnik potom udržiava v poriadku svaly, kosti, zuby a správnu zrážanlivosť krvi. Správnej tvorbe červených krviniek napomáha železo.

Výhercovia: 

Daniela Baľáková Suchá Hora

Jana Pollakova Skalica

Viktória Poláčková Košice

[id=“23″ title=“false“ description=“true“ ajax=“true“]

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom