Súťaž o balíček značkovej kozmetiky L'Oréal Paris vyžrebovaná

Júlia Roberts
Zdroj foto: L'Oréal Paris

V rámci parížskeho týždňa módy sa svetová kozmetická jednotka vracia na symbolické miesto v Paríži, aby urobila silné feministické vyhlásenie.

V nedeľu 3. októbra 2021 o 15:00 (GMT + 2) sa značka L’Oréal Paris, oficiálny partner Paris Fashion Week®, už po štvrtý krát stane súčasťou „Le defilé L’Oréal Paris „. Táto verejná exteriérová prehliadka bude prístupná všetkým a vysielaná vo viac ako 30 krajinách sveta prostredníctvom kanálov sociálnych médií značky. Zároveň spája výnimočnú skupinu ambasádorov značky, ktorí reprezentujú hodnoty značky a vieru v samého seba. Je dôležité zdôrazniť, že v roku, kedy si zároveň pripomíname 50. výročie ikonického sloganu značky „Pretože vy za to stojíte“, je téma prehliadky ódou na posilnenie postavenia žien v spoločnosti a rôznorodosti, ktorá odráža záväzok značky podporovať ženy na celom svete

Tohtoročná prehliadka sa od minulých ročníkov odkloní odvážnym tvorivým smerom, ktorý bude oslavovať slobodu pohybu, sebavyjadrenia a ženskosť. Prehliadka sa bude konať v Parvis des Droits de L’Homme, kde bola prvýkrát prijatá Všeobecná deklarácia ľudských práv, a značka premení historický priestor v Parvis des droits de l’Homme et de la Femme, čím podporí posolstvo L’Oréal Paris o posilnenie postavenia každej ženy na celom svete.

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President L’Oréal Paris, hovorí: Tohtoročný ročník ‚Le Defilé‘ sa stane zásadnou platformou pre posilnenie postavenia žen. Prehliadka ktorá oslavuje našu ženskú a feministickú víziu, bude zhromaždením pre všetky ženy (a tiež mužov), ktoré zdieľajú toto presvedčenie. Som hrdá na to, že môžeme spoločne s našimi inšpiratívnymi veľvyslancami tieto hodnoty osláviť.

Prehliadky sa zúčastní pestrá zostava medzinárodných ambasádorov značky, vrátane Katherine Langford, Helen Mirren, Camily Cabello, Gemmy Chan, Yseult, Nidhi Sunil, Aja Naomi King, Camille Razat, Jaha Dukureh, Liya Kebede, Cindy Bruna, Soo Joo Park, Luma Grothe, Nikolaj Coster Waldau a Márie Bochet, čím značka pokračuje v tradícii prenášania svojej jedinečnej vízie na najsymbolickejšie miesta mesta.

Od roku 2017 sa už po štvrtýkrát uskutoční podujatie „Le defilé L’Oréal Paris“, ktoré bude postavené na synergii medzi krásou a módou a bude ju zdieľať v celosvetovom meradle.

Tento odvážny kreatívny prístup je tento rok obzvlášť dôležitý v súvislosti s 50. výročím inšpiratívneho sloganu L’Oréal Paris „Pretože vy za to stojíte“ – silného feministického vyhlásenia o individuálnej hodnote, ktoré zjednotilo spotrebiteľa značky. Dnes L’Oréal Paris pokračuje vo svojom univerzálnom poslaní: usiluje o to, aby stála po boku každej ženy, bez ohľadu na jej vek a pôvod, aby verila vo svoj vlastný pocit hodnoty.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 13.10.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Oľga Chovancová

Súťaž bola ukončená 23:59:59 13.10.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Oľga Chovancová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom