Súťaž o 5 vynikajúcich káv Jacobs vyžrebovaná

Ovocne priznanie a.jpg

Nasledujúca súťaž poteší milovníkov lahodných káv. Nenechajte si ujsť príležitosť a zapojte sa!

Asi málokto z nás si vie predstaviť deň bez lahodného moku, ktorý ho dokáže spraviť krajším a nezabudnuteľným. A teraz navyše je tu novinka tohtoročných Vianoc – tekuté cukrovinky, ktoré potešia aj vašich najbližších. Ako na to? Zabudnite na tradičné kokosky alebo vanilkové rohlíčky a skúste ochutnať nový spôsob prípravy cukroviniek. Ide o jednoduchý a rýchly recept, ktorý hravo zvládnete a ohromíte ním každú návštevu.

Základom „tekutej cukrovinky“ je instantná káva Jacobs, ktorá dáva dezertu jedinečnú chuť. Ďalšie ingrediencie môžete pridať podľa vlastnej fantázie. Máte radi linecké koláčiky? Aby ste získali originálnu tekutú cukrovinku, pridajte do kávy mandľové lupienky, mletú škoricu,  mliečnu penu a lyžičku šťavnatého džemu, ktorý recept ešte viac osvieži. Voila! Originálne „tekuté linecké koláčiky“ sú na svete. Recepty na tekuté cukrovinky nájdete tu:

V prípade ešte väčšej úspory času, môžete miesto jednotlivých ingrediencií do kávy pridať špeciálne korenie s príchuťou alkoholu.

RÝCHLO, JEDNODUCHO A S CHUŤOU…

V novembri si môžete vo vybraných obchodoch zakúpiť instantnú kávu  – Jacobs Crema Gold 200g, Jacobs Krönung 200g alebo Jacobs Velvet 200g s originálnym korením do kávy tentokrát s príchuťou alkoholu.  Vyberať si môžete z troch variánt – Vanilka s príchuťou Amaretta, Škorica s príchuťou Rumu alebo Kakao s príchuťou Irish Cream. Bavte sa so zimnou kávou a s priateľmi.

Viac informácií na www.bavsakavou.sk

Výhercovia:

Lukáš Zámečník  Jablonica

Ľudka Uličná Kolinovce

Ľubomír Kosa  Zvolen

Irena Zbončáková Rudinská

Lenka Grňová Bratislava


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom