Súťaž o 2 lístky na fenomenálnych Alexandrovcov ukončená

Alexandrovci_foto_ACCESS Production (9) 1

Legendárny ruský armádny zbor chystá po Slovensku turné. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť prežiť nezabudnuteľnú atmosféru ich koncertov, na ktorých nebudú chýbať ani hviezdy ako Michal David, či Lucie Bílá.

V tomto roku uplynie 70 rokov od konca 2. svetovej vojny. Už toho času ruská armáda, ktorá vo vojnovom období zohrala veľkú úlohu, disponovala armádnym umeleckým súborom Alexandrovci. Pri príležitosti tohto významného výročia sa potomkovia ruských umelcov z vojnových čias, ktorý v odkaze svojich predkov pokračujú dodnes, rozhodli usporiadať veľkolepé európske turné ALEXANDROVCI – EUROPEAN TOUR 2015.

V rámci tohto výnimočného turné sa zoskupenie predstaví aj slovenským priaznivcom. Svoju legendárnu Kaťušu či Kalinku, ale aj mnoho ďalších známych ruský piesní ponúknu slovenskému národu vo ôsmych slovenských mestách.

Mohutný hlas Alexandrovcov sa v súčasnosti šíri po celom svete. Po prvý krát sa toto teleso predviedlo v roku 1941, keď vojakov ruskej armády vyprevádzali do vojny. V priebehu 2. svetovej vojny sa Alexandrovci rozdelili do niekoľkých skupín a sovietských vojakov po celý čas trvania vojny povzbudzovali ruskými národnými a vojenskými piesňami. Práve s repertoárom z vojnového obdobia, pri príležitosti oslobodenia a ukončenia 2. Svetovej vojny, potešia Alexandrovci slovenských priaznivcov, počas slovenskej časti ALEXANDROVCI – EUROPEAN TOUR 2015, nezabudnuteľným zážitkom na celý život.Termíny koncertov Alexandrovcov na Slovensku:

  1. 9. utorok – KOŠICE (hosť Michal David, Kandráčovci)
  1. 9. streda – HUMENNÉ (hosť Rusijana)
  1. 10. štvrtok – POPRAD (hosť Kandráčovci)
  1. 10. piatok – ŽILINA (hosť Kandráčovci)
  1. 10. sobota – VOLNÝ DEŇ
  1. 10. nedeľa – TRENČÍN (hosť Kandráčovci)
  1. 10. pondelok – ZVOLEN (hosť Kandráčovci)
  1. 10. utorok – NITRA (hosť Kandráčovci)
  1. 10. streda – BRATISLAVA (hosť Lucie Bílá, Kandráčovci)

Nenechajte si ujsť aj vy tento nezabudnuteľný zážitok a zapojte sa do súťaže o dva lístky na bratislavský koncert Alexandrovcov, ktorý sa bude konať 7.10.2015 v SLOVNAFT Arene.

Súťažná otázka je:

Ktorá česká speváčka bude hosťom Alexandrovcov na ich bratislavskom koncerte?

Odpovede nájdete tu: www.ticketportal.sk alebo tu: www.damskajazda.sk/

Do súťaže sa zapojíte vyplnením súťažného formulára, kde uvediete aj správnu odpoveď.

Súťaž trvá do nedele 4.10.2015 do 24.00 h.

Výherca: Anet Kovacik, Bratislava

Blahoželáme.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom