Súťaž o 7 balíčkov čokolád Milka vyžrebovaná

Product.png

Až siedmi z vás sa môžu tešiť zo skvelej sladkej výhry.

,,Myslím si, že láska je pre jemnosť ideálna,“ tvrdí vždy usmiaty slovenský moderátor, herec a zabávač Andrej Bičan, ktorý sa netají svojimi jemnými momentmi. Svoju nežnú tvár pred svetom neukrýva ani moderátorka a spisovateľka Barbora Rakovská, ktorá si chvíle jemnosti najčastejšie vychutnáva v spoločnosti svojej dcéry Amie.

Rozprávková knižka či chvíľka naviac v posteli

Lahodná chuť čokolády, relax vo vani alebo bozk od milovaného. Každému sa pri počutí spojenia „Jemnosť nájdeš vo vnútri“ vybavia rôzne životné momenty. Výnimkou nie sú ani slovenské celebrity.

Barbora Rakovská

,,Hneď ako prvé mi napadne nejaká pekná detská pesnička, ktorá poteší nielen deti, ale aj rodičov. Veľa detských pesničiek vie nás dospelých dojať,“ prezrádza Barbora Rakovská, podľa ktorej jemnosť môže človek objaviť taktiež v rozprávkach. ,,Aj dobrá rozprávková knižka dokáže vo vnútri skrývať jemnosť. Treba ju len objaviť,“ dodáva moderátorka, ktorá sa o podobný moment podelila v vlastnom krátkom videu  z detskej izby svojej dcérky Amie.

Andrej Bičan
FB Andrej Bičan

Naopak, Andrej Bičan musí prv, než si jemnosť vychutná, poznať jej opak. ,,Musím sa k nej dostať cez bariéru, prekážku a prejsť najprv cez niečo, čo vnútro vytvára. Ak mám naozaj nájsť jemnosť, musím poznať jej opak, iba tak si ju budem vedieť naplno užiť,“ myslí si zabávač.  So svojim jemný rozospatým okamžikom sa pochválil aj vo svojom videu, v ktorom si pár minút pred ranným budíčkom užíva posledné chvíle v teplej posteli. Aj takto vyzerá jeden z jeho jemných momentov.

A pri ktorých situáciách odkrývajú hviezdy slovenského šoubiznisu svoju jemnú tvár? ,,Myslím si, že láska je pre jemnosť ideálna. Práve jej prejavy sú často jemné – jemný úsmev, jemné pohladenie, jemný bozk, jemne povedané milujem Ťa,“ uvádza romantik Andrej Bičan. K jemnosti inšpirujú Barboru Rakovskú momenty strávené s jej dcérou Amiou. ,,Keď sa hráme, kreslíme, keď mi pomáha piecť, keď si čítame rozprávky, keď zaspávame,“ opisuje spoločné jemné okamihy moderátorka.

Jemných momentov nikdy nie je dosť

Niekedy si dni v závere jednoducho žiadajú jemnú bodku. Pocit, kedy sa po kolotoči povinností ocitne človek v pohodlí svojho domova, je na nezaplatenie. Dôverne to poznajú aj Andrej Bičan a Barbora Rakovská, ktorí si v závere dňa neodoprú chvíle pre seba. ,,Jemné ľahnutie si do postele, na jemný vankúšik, jemne sa prikryť, jemne si privrieť oči a veľmi pomalinky, ale hlavne jemne zaspať,“ vtipne priblížil po ťažkom dni Bičan. ,,Náročné dni v tomto uponáhľanom svete si jednoznačne vždy zaslúžia vyložiť si nohy a len tak nič nerobiť. Dať si niečo dobré a aspoň na chvíľu sa zastaviť a vychutnať si pokoj,“ prezradila s úsmevom Barbora Rakovská.

Milka verí, že „jemnosť nájdeš vo vnútri“, a preto vyzýva fanúšikov, aby odhalili svetu svoju jemnú stránku na www.jemnostnajdesvovnutri.sk.

Barbora Rakovská
FB Barbora Rakovská

Do súťaže o 7 balíkov čokolád sa zapojíte tak, že vyplnený formulár spolu s odpoveďou odošlete do 16.06.2016.

Súťažná otázka: 

Čo napadne hneď ako prvé Barboru Rakovskú pri slove „jemnosť“?

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia:

Jaromír Miklóš Lučenec

Janka Ryndová Zvolen

Katarína Mažgútová Bratislava

Marcela Hanková Malá Čausa

Dominika Fekete Nitra

Marek Jašurek Čadca

Mariana Paulišinová Vyšný Hrušov

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom