Súťaž o 5 produktových balíčkov čokolád Milka vyžrebovaná

Milka vanoce_mix.jpg

Prvé mrazy za oknom pripomínajú, že adventné radosti sa pomaly blížia. Tradície už klopú na dvere v podobe vianočných trhov, voňavého punču a najrôznejších maškŕt. Sviatok sladkostí štartuje Mikulášom, nezabudnite preto na svoje ratolesti a odmeňte ich po básničke adventným kalendárom, ktorý im spríjemní čakanie na Štedrý deň. Aj tento rok Milka pripravila veselé maľované kalendáre a nielen to. Vyskúšajte jednu z našich čokoládových inšpirácií a potešte seba i svojich najbližších fialovými dobrotami.

Každý deň jedno políčko…

Vianočný čas máme spojený najmä s adventnými vencami, pečením cukroviniek, vyrábaním najrôznejších dekorácií, rodinnou pohodou a nedočkavým čakaním na Štedrý večer. Od pradávna k tomuto magickému obdobiu patrila i tradícia adventných kalendárov. Prvá zmienka o nich pochádza už z druhej polovice 19. storočia. Vtedy vznikali kalendáre ručne a boli unikátnymi umeleckými dielami. Doprajte si kúzlo Vianoc každý deň s adventnými kalendármi od Milky, v ktorých nájdete 24 čokoládových figúrok z pravého alpského mlieka s krémovou mliečnou náplňou.

Adventcalendar 200g.jpg

Tá najsladšia zima…

Jeden kúsok čokolády a na chvíľu zabudnete na všetky vaše starosti… Milka Sweet Winter je spojením tmavej a bielej mliečnej čokolády v štýlovom vianočnom balení. Vyskúšajte čokoládu, ktorá má miesto tabuliek malé vianočné stromčeky a užite si plno zábavy so svojimi najbližšími.

Keď máte srdce na dlani…

Jemná chuť praliniek z alpského mlieka so zamatovou mandľovou náplňou a chrumkavými kúskami lieskových orieškov. Bonboniéra s malými čokoládovými srdiečkami vykúzli úsmev na perách všetkým, na ktorých vám skutočne záleží.

Milka mix.png

Najjemnejšie vianočné prianie…

Doprajte si dvojitú dávku potešenia. Čokoládové pralinky s magickou višňovou náplňou zaručene rozprúdia všetky vaše zmysly a s jedným kúskom Milka Tender Wishes sa určite neuspokojíte.

Sladké ďakujem pre všetkých…

Malá pozornosť dokáže niekedy povedať viac ako slová, a preto sú tu pralinky Milka Thank You z pravej mliečnej čokolády s lahodnou čokoládovou penou vo vnútri. Vyjadrite svoje ďakujem malou čokoládovou kvetinkou.

Súťažná otázka: Z ktorého storočia pochádza prvá zmienka o adventnom kalendári?

Súťaž trvá do 2.12.2016.

Výhercovia:

Eva Flašková Kokošovce, Helena Petrovková Košice, Daniela Revayová Trenčianske Stankovce, Marie Dohnálková Hradec Králové, Anna Pistovičová Horná Kráľová

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom