Súťaž o 3 balíčky dezodorantov od CD kozmetiky vyžrebovaná

Deodoranty.jpg

CD kozmetika pôsobí na trhu v Nemecku viac ako 50 rokov.

Prvým produktom bolo priehľadné mydlo jantárovej farby a jemnej vône. Pre veľký úspech rozšírila značka svoje portfólio o celý rad produktov zameraných na starostlivosť o pokožku, pozostávajúcich zo sprchových gélov, telových krémov, produktov do kúpeľa a dezodorantov.

Cieľom značky je ponúkať zákazníkom jemnú starostlivosť o pokožku, a to vďaka starostlivo vyberaným rastlinným výťažkom. CD kozmetika nepodlieha trendom, ale naopak, pri výbere ingrediencií vždy stavia na overených a čo najviac prírodných zložkách, ktoré pokožke ponúkajú všetko, čo potrebuje a zbytočne ju nezaťažujú syntetickými látkami.

V duchu myšlienky „menej je viac“ deklarovala značka CD v roku 2011 svoj záujem nepridávať do svojich produktov žiadne minerálne oleje, silikóny, parabény, umelé farbivá ani živočíšne prísady. Značka zároveň pracuje na vývoji alternatívnych spôsobov, ktoré by mohli nahradiť testovanie produktov na zvieratách.

Zapojte sa do súťaže o tieto skvelé výrobky. Stačí, ak odpoviete do 30.4.2017 na nasledujúcu súťažnú otázku:

Akých 5 tipov vám umožní začať deň pozitívne?    Odpovede nájdete tu:

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia: Lucia Prokopičová, Slavomira Koptáková, Lenka Petrušová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom