SÚŤAŽ: Zostaňte v rytme obľúbenej hudby so slúchadlami Huawei FreeBuds 4i

Slúchadlá Huawei FreeBuds 4i
Zdroj foto: Huawei

Tiež si nedokážete predstaviť odchod z domu bez počúvania obľúbenej hudby, ktorá udáva rytmus vášho dňa? Ideálnou voľbou sú bezdrôtové slúchadlá, avšak nie hocijaké – dôležité je, aby umožnili vychutnávať si obľúbené skladby, podcasty či audioknihy po celý deň. Presne na to je určená novinka Huawei FreeBuds 4i, ktorú môžete teraz vyhrať v našej súťaži.

Neprerušujte svoj rytmus

Vedci preukázali, že muzika nepopierateľne pôsobí na ľudské pocity. Hudba totiž navodzuje spomienky a vyvoláva určité myšlienky, ale tiež ovplyvňuje kardiovaskulárny a dýchací systém. Vplyv hudby na to, ako sa cítime, sa okrem iného využíva pri tvorbe filmov, ktorých cieľom je práve vytvorenie špecifickej nálady.

Ak sa cítime zle, pustíme si väčšinou niečo, čo vás rozveselí. Táto metóda sa používa aj počas psychoterapeutických sedení a pomáha liečiť úzkostné poruchy. Hudba sa ale tiež využíva pri kultivácii rastu niektorých skleníkových rastlín. Malá zaujímavosť: ukázalo sa, že rastliny rastú rýchlejšie, keď im k tomu hrá heavy metal.

Slúchadlá Huawei FreeBuds 4i
Zdroj foto: Huawei

Častým problémom, ktorý musia majitelia bezdrôtových slúchadiel často riešiť, je vybitá batéria. To však neplatí o novinke od Huawei – v tomto smere si výrobca dal skutočne záležať a FreeBuds 4i vybavil výdržou až 10 hodín na jediné nabitie. A keď sa predsa len vybijú, poteší vás ultrarýchle nabíjanie: stačí 10 minút nabíjania a môžu hrať ďalšie 4 hodiny. Dohromady s nabíjacím puzdrom si tak môžete vychutnať až 22 hodín prehrávania hudby alebo 14 hodín hlasového hovoru.

Vyberte si, čo chcete počuť

Čas medzi odchodom z domu a návratom je plný výziev, z ktorých mnohé sú pozitívne. Možno ste začali behať, aby ste sa na jar cítili lepšie. Alebo ste sa rozhodli pre online kurz varenia? Nech je vašou novou obľúbenou činnosťou čokoľvek, čas na vlastný rozvoj ubieha ešte príjemnejšie s počúvaním vašej obľúbenej hudby.

Slúchadlá Huawei FreeBuds 4i
Zdroj foto: Huawei

Systém priestorového zvuku slúchadiel FreeBuds 4i vám umožní dokonalé sústredenie. Vďaka novým mikrofónom a senzorom budete uprostred diania zakaždým, keď si slúchadlá nasadíte. Nové FreeBuds 4i sú navyše vybavené špeciálnou funkciou aktívneho potlačenia okolitého hluku (ANC), ktorú majú ako jediný model vo svojej kategórii.

To znamená, že jediným stlačením sa môžete úplne izolovať od okolitého sveta a sústrediť sa iba na zvuk, ktorý vás zaujíma – či už je to obľúbený song alebo telefonický hovor s najlepšou kamarátkou.

Slúchadlá pod kontrolou

Počúvanie hudby je nielen výborným spôsobom, ako sa zabaviť alebo zlepšiť náladu, ale aj skvelá pomôcka pre sústredenie alebo relax po náročnom dni. Preto je dobré vedieť, že správne zvolená hudba môže upokojiť myseľ a dokonca urýchliť učenie. Pri počúvaní hudby sa totiž náš srdcový rytmus prispôsobuje tempe piesne. Pokojná hudba spomaľuje vaše dýchanie, znižuje srdcovú frekvenciu, krvný tlak a dokonca aj hladinu kortizolu, teda stresového hormónu.

Obe slúchadlá FreeBuds 4i majú zabudované kapacitné snímače na intuitívne dotykové ovládanie a presnejšiu odozvu. Prehrávajte hudbu, telefonujte a filtrujte hluk – to všetko pomocou niekoľkých jednoduchých gest. Na spustenie a pozastavenie prehrávania, prípadne prijatie alebo ukončenie hovoru, stačí dvakrát “klepnúť” na slúchadlo. Dlhým podržaním zapnete alebo vypnete funkciu ANC a spustíte režim Awareness, ktorý je presným opakom ANC – teda umožní počuť a vnímať aj okolité zvuky.

Kamarátia sa so všetkými telefónmi

Že nemáte telefón od Huawei? Nevadí – Huawei FreeBuds 4i môžete používať s akýmkoľvek zariadením podľa ľubovôle a bez ohľadu na operačný systém. To znamená, že nové slúchadlá od Huawei ľahko pripojíte ku všetkým telefónom či tabletom, bežiacim na ekosystémoch iOS aj Android.

Súťaž bola ukončená 23:59:59 02.05.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Simona Oscitá

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom