SÚŤAŽ: Žiaden výlet sa nezaobíde bez batohu vyžrebovaná

Billa

Počasie sa oteplilo, dni sa predlžili a vy stále hľadáte výhovorky, prečo stráviť ďalší deň na gauči? Povedzte „dosť“ výhovorkám, papučová kultúra už nie je v kurze. Vytiahnite športové oblečenie, do batohu pribaľte zdravý snack a rýchlo preč zo spoločnosti štyroch stien!  

Televízia Markíza, agentúra Be Cool a BILLA Slovensko pre vás naplánovali „akčnú trasu“ po šiestich mestách Slovenska. Trvá od mája až do septembra a každým krokom obohatí účastníkov o nové zážitky a energiu. Zapojte sa do boja s „papučovou kultúrou“ a staňte sa súčasťou projektu, aký u nás nemá obdobu.

HÝBSA Slovensko prichádza, aby deťom, rodičom aj starým rodičom pripomenul, že synonymom zdravého životného štýlu nemusí byť suchopárne odriekanie a zákazy, ale naopak – potešenie z aktívneho pohybu a z objavovania nových receptov bez kompromisov medzi chuťou a nutričnou hodnotou.

Pridajte sa aj vy k iniciatíve HÝBSA Slovensko za viac pohybu a kvalitne tráveného voľného času pre celé rodiny. V rámci projektu sa v nasledujúcich mesiacoch môžete tešiť na akcie plné hier a pestrého sprievodného programu v Bratislave, Zvolene, Prešove, Žiline, Poprade a Šamoríne. Súčasťou HÝBSA Slovensko bude tiež pravidelné predstavovanie noviniek a zaujímavostí z oblasti cvičenia či varenia v relácii Teleráno, vždy s účasťou popredných odborníkov na dané témy. V pondelky si nenechajte ujsť ranné vysielanie a zdravé inšpirácie do kuchyne od Mirky Luberdovej, ktorá pre vás varí pochúťky z dostupných a čerstvých prísad z Billy.

Hrajte s HÝBSA Slovensko o športový batoh a podpísaný futbalový dres!

Žiaden výlet sa nezaobíde bez poriadneho batohu a spoločnosť BILLA, partner projektu HÝBSA Slovensko, vám doň pribalí ešte niečo navyše – autentický dres slovenskej futbalovej reprezentácie s podpismi našich futbalových hviezd. Táto štýlová cena môže byť vaša, ak odpoviete na súťažnú anketovú otázku a budete mať šťastie pri žrebovaní. Tak do toho!

Anketová otázka:

Do ktorého mesta sa prídete pozrieť na akciu HÝBSA Slovensko? Všetky cieľové destinácie sú lákavé, najbližšie sa môžeme tešiť na tieto tri. Z vašich tipov vyžrebujeme výhercu.

  1. a) 13. máj, Bratislava
  2. B) 27. máj, Prešov
  3. C) 24. jún, Zvolen

Pre viac informácií o projekte HÝBSA Slovensko sledujte Teleráno, webovú stránku hybsa.markiza.sk, fanpage http://www.facebook.com/HYBSASlovensko a instagramový profil hybsaslovensko.

Súťaž trvá do 10.4.2017

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výherca: Veronika Hroncaková

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom