SÚŤAŽ: Zbaľte sa štýlovo na výlet za zdravím vyžrebovaná

Trikcoruksak billamale.png

Usedení po nekonečnej zime? Najvyšší čas vytiahnuť tenisky, zbaliť batoh a vybrať sa na výlet. Vieme o jednom, ktorý jedným ťahom zatočí s únavou aj s nudou!

Televízia Markíza, agentúra Be Cool a BILLA Slovensko pre vás naplánovali „akčnú trasu“ po šiestich mestách Slovenska. Trvá od mája až do septembra a každým krokom obohatí účastníkov o nové zážitky a energiu. Zapojte sa do boja s „papučovou kultúrou“ a staňte sa súčasťou projektu, aký u nás nemá obdobu.

HÝBSA Slovensko prichádza, aby deťom, rodičom aj starým rodičom pripomenul, že synonymom zdravého životného štýlu nemusí byť suchopárne odriekanie a zákazy, ale naopak – potešenie z aktívneho pohybu a z objavovania nových receptov bez kompromisov medzi chuťou a nutričnou hodnotou.

Pridajte sa aj vy k iniciatíve HÝBSA Slovensko za viac pohybu a kvalitne tráveného voľného času pre celé rodiny. V rámci projektu sa v nasledujúcich mesiacoch môžete tešiť na akcie plné hier a pestrého sprievodného programu v Bratislave, Zvolene, Prešove, Žiline, Poprade a Šamoríne. Súčasťou HÝBSA Slovensko bude tiež pravidelné predstavovanie noviniek a zaujímavostí z oblasti cvičenia či varenia v relácii Teleráno, vždy s účasťou popredných odborníkov na dané témy. V pondelky si nenechajte ujsť ranné vysielanie a zdravé inšpirácie do kuchyne od Mirky Luberdovej, ktorá pre vás varí pochúťky z dostupných a čerstvých prísad z Billy.

Foto vizual hybsa.jpg

Hrajte s HÝBSA Slovensko o športový batoh a tričko s podpismi futbalových reprezentantov!

Žiaden výlet sa nezaobíde bez poriadneho batohu a spoločnosť BILLA, partner projektu HÝBSA Slovensko, vám doň pribalí ešte niečo navyše – jedinečné tričko slovenskej futbalovej reprezentácie s podpismi našich futbalových hviezd. Táto štýlová cena môže byť vaša, ak odpoviete na súťažnú anketovú otázku a budete mať šťastie pri žrebovaní. Tak do toho!

Anketová  OTÁZKA:

Ktorý z týchto potravinových balíčkov by ste si najradšej zabalili do výletného batohu na doplnenie energie? Všetky sú zdravé, tak už len vybrať svojho favorita. Z vašich tipov vyžrebujeme výhercu.

a.) jablká Naše Bio a kvásková bageta

b.) ovocný smoothie BILLA Easy a chlebová rolka cereálna

c.) zmes sušeného ovocia Naše Bio a bageta so syrom Billa Easy

Pre viac informácií o projekte HÝBSA Slovensko sledujte Teleráno, webovú stránku hybsa.markiza.sk, fanpage http://www.facebook.com/HYBSASlovensko a instagramový profil hybsaslovensko.

Výherca: Radoslav Petrovka

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom