SÚŤAŽ! Vstupy na prvú populárno odbornú konferenciu ÚSPEŠNÉ ŽENY vyžrebované

7 krokov, ako sa vysporiadať s rozchodom
7 krokov, ako sa vysporiadať s rozchodom Thinkstock

Každý z nás to zažil. Mysleli sme si, že je to na život, naveky. Láska ako trám. Potom prišiel tak povestný kritický siedmy rok, a čosi sa zlomilo. Zmenilo. Ružové okuliare sme odložili do poličky a na rad prišla tvrdá realita života.

Rozchod. Po strate blízkeho človeka druhá najväčšia trauma v živote. Človek, ktorého sme mali zidealizovaného a zaškatuľkovaného ako princa na bielom koni, naveky a nikdy inak, sa zrazu zmenil na nášho úhlavného nepriateľa, ktorý nám berie spánok, kľud, pokoj z duše.

Mám pocit, že okolo nás žije veľmi veľa nešťastných ľudí, ktorí buď rozmýšľajú nad rozchodom, nie sú spokojní vo svojich vzťahoch, alebo sú krátko po rozchode a bojujú so svojimi démonmi. Bojujú s motiváciou, ako sa postaviť na nohy. Ako začať žiť. Ako sa tešiť z malých vecí.  Toto bolo moja hlavná motivácia, plus štúdium psychológie a moja práca novinára, kde som sa stretla s rôznymi smutnými príbehmi, aby sme takúto konferenciu zorganizovali,“ hovorí organizátorka tejto výnimočnej konferencie Miriam Šramová.

Či už sme to my, kto iniciuje rozchod, alebo druhá strana, nápor na nervy a psychiku je to vždy.

Existuje vôbec návod, ako sa inteligentne rozísť?

Ako sa dá vysporiadať s tak bolestivou situáciou, akou rozchod bezpochyby je?

Na všetky tieto otázky nájdete odpovede za pomoci odborníkov z oblasti klinickej psychológie, práva, coachingu a mediácie na prvej populárno-odbornej konferencii Úspešné ženy 18. mája 2017 v Hoteli Tatra v Bratislave.

Img_0268.jpg
 Ste šťastní vo vašich vzťahoch? Myslíte si, že sa dá inteligentne rozísť? Napíšte nám a vyhrajte 4 vstupenky na Konferenciu organizovanú projektom Úspešné ženy.

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Súťaž trvá do 16.5.2017

Výhercovia: Simona Záhumenská, Jana Grossmanova

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom