Súťaž s filmom Ženská na vrchole

Sutaz_karta.jpg
Foto: Continental film (klient)

Novou česko-slovenskou komédiou Ženská na vrchole v kinách (ne)oficiálne začína zimná sezóna! Obľúbená česká herečka Anna Polívková stvárňuje hlavnú hrdinku, ktorá sa rozhodne stráviť Vianoce v hoteli v Tatrách. Osud jej však skomplikuje plány a ona sa so synom ocitá v horskej chate v spoločnosti dvoch svojských mužov, ktorých horalský svet je s tým jej veľkomestským v ostrom kontraste. Nájde sa v zasnežených horách miesto pre lásku? Dozviete sa v kinách už od štvrtka 7. novembra!

Okrem Anny Polívkovej, Martina Dejdara Mareka Němca v úlohách ústrednej trojice sa snímka môže pýšiť ďalším hviezdnym obsadením. Bolek Polívka si celkom prvýkrát vo filmovej role zahrá otca svojej vlastnej dcéry. Jeho manželku stvárni legendárna herečka Jana Preissová, ktorá sa na plátne objaví po neuveriteľných 40 rokoch. Spoločnosť im bude robiť Jana Krausová, Marek Adamczyk, ale aj slovenskí herci Roman PomajboDanica Jurčová. Zabúdať rozhodne netreba ani na vynikajúce výkony dvojice začínajúcich detských hercov –  Emmy VoksovejToníka Holoubka.

Anna Polívková na nakrúcanie v Nízkych Tatrách spomína s radosťou. „Všetci sme boli na nakrúcanie pripravení, ale myslím, že nikto celkom nečakal, ako s nami zamáva Chopok, lanovky, vetry, hmly, ale aj nádhera, ktorú občas 2000 metrov nad morom ponúka. Bolo to intenzívne a chlapci boli skvelí,“ pochvaľuje si hereckých kolegov.

Romantickú zimnú komédiu Ženská na vrchole (réžia: Lenka Kny) prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

SYNOPSA:

Trochu svojrázna slobodná matka, úspešná majiteľka biokaviarne Helena (Anna Polívková), odchádza na podnet svojej tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osemročným synčekom Mikulášom stráviť advent na horách, aby sa tak vyhla svojmu citovému problému. Vďaka roztržitosti a hre osudu v podobe pána Farára (Roman Pomajbo) a pani Farárovej (Danica Jurčová) sa ocitá na vysokohorskej chate, kde samotársky horal Richard (Martin Dejdar) prevádzkuje adrenalínové športy, žije tu so svojou malou dcérkou Zuzou a živelným bratom Mišom (Marek Němec), uznávaným členom horskej služby, milovníkom žien a zábavy. Táto nesúrodá partička sa v snehom zapadanej chate rozhodne nenudí. A to Helena ešte netuší, že jej starostlivá milujúca matka (Jana Preissová) prinúti protestujúceho otca (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Sú Vianoce a rodina musí byť predsa pohromade!

Premiéra: 7. 11. 2019
Originálny názov: Ženská na vrcholu
Produkcia: Česká republika/ Slovensko, 2019
Formát: 1:1,85. , Dolby Digital, 2D digital,
Jazyková verzia: pôvodné znenie
Žáner: romantická komédia
Zvuk: 5.1
Stopáž: 105 minút
Prístupnosť: bez obmedzenia
Producent: BLUETIME Lenka Kny
Koproducent: Investito Igor Rattaj
Koproducent SK: Art4 Palo Jelenek
Réžia: Lenka Kny
Námet: Hana Cielová
Scénár: Hana Cielová, Lenka Kny
Kamera: Michael Baumbruck
Strih: Alois Fišárek
Hudba: Michal Pavlíček
Architekt: Oto Hausler
Výprava: Tomáš Bakočka         
Kostýmová výtvarníčka: Pavla Michálková
Zvuk: Jáno Ravasz, Martin Merc
Gaffer: Peter Bališ
Postprodukcia: GoNuts Ilona Doležalová, Daniel Kny
Film o filme: Ondřej Mataj
Casting: Zdenka Munzarová
Hrajú:  Anna Polívková (Helena), Martin Dejdar (Richard), Marek Němec (Mišo), Jana Preissová (Janinka), Bolek Polívka (Josef), Jana Krausová (Ela), Danica Jurčová (pani Farárová), Roman Pomajbo (Farár), Marek Adamczyk (Bobeš), Matyjaž Javšnik (pán Muller) a ako hosť Marek Taclík (Pán so psíkom). V detských úlohách Toník Holoubek (Mikuláš), Emma Voksová (Zuza)  a členovia tataranskej HS.
Návrh plagátu: Rasťo Uličný

Internet: http://bioscop.cz/databaza/zenska-na-vrcholu/?portfolioCats=9%2C33
Facebook: https://www.facebook.com/continentalfilmsk https://www.facebook.com/zenskanavrcholu
FB: https://www.facebook.com/zenskanavrcholu
IG: https://instagram.com/zenska_navrcholu
Web: https://www.zenskanavrcholu.cz/
IMDb: https://imdb.com/title/tt10245360/

Zapojte sa do súťaže o 1x 20 eurovú poukážku na nákup v predajniach obuvi CCC. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 15.11.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Tatiana Husarova, Malý Šariš

Súťaž bola ukončená 12:00:00 15.11.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Tatiana Husarova, Malý Šariš

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom