Súťaž s filmom Vieš udržať tajomstvo?

Vut_1200x900.jpg
Foto: Bontonfilm

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu a vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie… … a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?!

Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý.

Nálož filmovej romantiky Vieš udržať tajomstvo? vznikla podľa rovnomenného knižného bestselleru spisovateľky Sophie Kinsellovej. Ten bol preložený do 40 jazykov vrátane slovenčiny a po celom svete sa z neho predalo viac ako 40 miliónov kusov.

Trailer:

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1 x pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v Hoteli Eufória v Novej Lesnej (Vysoké Tatry)
  • 1 x kozmetický balíček značky Dermacol
  • 1 x osviežovač od Fresh and Funny

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 30.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Helena Kyjaková, Žilina
Štefan Zamba, Košice
Mária Dická, Belá nad Cirochou

Súťaž bola ukončená 12:00:00 30.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Helena Kyjaková, Žilina
Štefan Zamba, Košice
Mária Dická, Belá nad Cirochou

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom