Súťaž s filmom TROLL: Príbeh o chvoste

Sutaz_troll.jpg
Foto: Continental film

Pokojný život v kráľovstve trollov naruší kliatba… V novom animovanom filme tvorcov Shreka či Madagaskaru sa diváci a diváčky vypravia na nečakané dobrodružstvo so sympatickými hrdinami a krásnym posolstvom. Snímka TROLL: Príbeh o chvoste príde do kín vo štvrtok 12. decembra.

Dobrodružná cesta v príbehu začína, keď trollieho kráľa Groma premení jeho nenávistný bratranec Grimmer na kameň a jeho chvost ukryje v tajomnom Zakázanom lese. Situáciu môže zvrátiť len kráľov syn Trym. Na to, aby zachránil otca a získal späť jeho chvost, má však len 3 dni. Nebezpečná výprava môže ohroziť nielen Tryma a jeho kamarátov, ale už navždy aj pokoj a harmóniu celého kráľovstva, na ktoré si brúsi zuby zákerný Grimmer.

Hlasy postavám nového nórsko-kanadského filmu prepožičali skúsení dabingoví herci Michal Domonkoš, Natália Kóšová, Roman Matisko, René Jankovič, Dano Dangl, Peter Sklár, Soňa Norisová, Zuzana Šebová a viacerí ďalší. Film v predsviatočnom období prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Zapojte sa do súťaže o 2 rodinné vstupy do najväčšieho zábavného parku v Rakúsku – Familypark, kde si pre vás pripravili unikátnu akciu ČARO VIANOC, ktorá tam bude prebiehať od 21. decembra do 6. januára. Náš rodinný vstup môžete využiť v novej sezóne už od apríla 2020 a zažiť tak park v plnej paráde!

Súťaž je ukončená od 12:00:00 19.12.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Anna Pavlačková, Nemšová
Rudolf Pothe, Holice

Súťaž bola ukončená 12:00:00 19.12.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Anna Pavlačková, Nemšová
Rudolf Pothe, Holice

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom