Súťaž s filmom Takmer dokonalé tajomstvá

02_tdt_sutaz.jpg
Foto: Bontonfilm

Mobily – naši verní každodenní spoločníci, kronikári všetkých našich zážitkov, lások aj tajností. Tieto drobné prístroje o nás vedia často viac než naši najbližší. A tak niet divu, že v nestráženej chvíli môžu prevrátiť náš život naruby… Presvedčia sa o tom aj hlavní hrdinovia novej komédie Takmer dokonalé tajomstvá.

Dej filmu sa odohráva v jednom byte a účinkuje v ňom len sedem postáv, no nudu určite nečakajte. Tri partnerské dvojice sa spolu s kamarátom bez priateľky stretávajú na spoločnej večeri. Pôvodne to mal byť pohodový večer v kruhu starých známych, no to by do hry nemohli vstúpiť telefóny všetkých zúčastnených a jeden zdanlivo nevinný nápad. Keď sa počas večere rozhovor zvrtne na tému úprimnosti vo vzťahoch, hostiteľka Eva navrhne tak trochu uletenú hru. Všetci majú vyložiť svoje mobily na stôl a podeliť sa s ostatnými o prichádzajúce správy a hovory. Hra na pravdu nie je všetkým pri stole pochuti, ale keďže odmietnutie zúčastniť sa by mohlo vzbudiť podozrenie, idú do toho. Nasledujúca séria trapasov, šialených situácií a pikantných odhalení poriadne zamieša karty medzi siedmimi priateľmi.

Foto_tdt1.jpg
Foto: Bontonfilm

Komédia Takmer dokonalé tajomstvá vznikla ako remake úspešného talianskeho originálu Úplní cudzinci, no tvorcovia pôvodný nápad osviežili vlastnou energiou. Režisér a scenárista Bora Dagtekin, ktorý má na konte úspešnú trilógiu Fakjú pán profesor, predviedol v Takmer dokonalých tajomstvách svoj talent na vytváranie dynamických, jemne štipľavých dialógov a prekvapivých point.

Ak máte radi svieže, inteligentné komédie s prepracovanými dialógmi, okorenené štipkou pikantnosti a napätia, určite si prídete na svoje. Takmer dokonalé tajomstvá si v slovenských kinách budete môcť vychutnať od 18. júna 2020 s českým dabingom.

Foto_tdt2.jpg
Foto: Bontonfilm

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1 x voucher na víkendový pobyt pre 2 osoby s polpenziou v Hoteli Eufória
  • 1 x kozmetický balíček značky Dermacol
  • 1 x kniha „Ako sa ľudia hrajú“
  • 1 x 2 voľné vstupenky do siete kín CINEMAX

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 21.06.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Jozef Kačmár, Malcov
Jana Pelegriniová, Hliník nad Hronom
Vladimir Kovacik, Liptovský Mikuláš
Sofia Košťanská, Košice

Súťaž bola ukončená 23:59:59 21.06.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Jozef Kačmár, Malcov
Jana Pelegriniová, Hliník nad Hronom
Vladimir Kovacik, Liptovský Mikuláš
Sofia Košťanská, Košice

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom