Súťaž s filmom Podfukárky

Hustle_sutaz_900x900_sk_ff.jpg
Foto: Forum Film

Rebel Wilson a Anne Hathaway sú PODFUKÁRKY! Obe milujú bohatých, skazených a sebaistých mužov. Okúzľujúcej Josephine a trošku neohrabanej Penny však nejde o lásku, ale len a len o peniaze…veľa peňazí. Letná komédia PODFUKÁRKY sa v kinách premieta od 20. júna.

Napriek rozdielnym metódam sa im obom darí – Josephine  (Anne Hathaway ) plní svoj sejf diamantami, vylákanými od nič netušiacich obetí v luxusných kasínach, Penny (Rebel Wilson) ťahá peniaze od mužov svojimi dojímavými historkami. Dokonalá profesionálka sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku do tajov zvádzania a okrádania mužov z lepšej spoločnosti. S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom.

Tricka_hustle.jpg
Foto: Forum Film

Táto podarená dvojka sa spolu pokúsi uloviť veľkú rybu – mladého a naivného milionára Thomas Westerberga (Alex Sharp), ktorý zbohatol na vývoji obľúbenej appky, ktorá namiesto obrázkov rozosiela kamarátom urážky.

Zapojte sa do súťaže o 3 tričká. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 24.06.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ladislav Mintal, Smižany
Michal Poloni, Nové Mesto nad Váhom
Mária Poliovková, Zvolen

Súťaž bola ukončená 12:00:00 24.06.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Ladislav Mintal, Smižany
Michal Poloni, Nové Mesto nad Váhom
Mária Poliovková, Zvolen

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom