Súťaž s filmom Papierové mestá vyžrebovaná!

Barracuda movie

Po minuloročnom úspechu filmu Na vine sú hviezdy prichádza do kín ďalší príbeh spisovateľa Johna Greena PAPIEROVÉ MESTÁ.

Papierové mestá boli v poradí tretím románom z pera Johna Greena, ktorý sa v momente stal hitom. Okamžite sa zaradil na 5. miesto rebríčka bestsellerov denníka New York Times.

Hrdinom príbehu je Quentin Jacobsen, normálny trochu bojazlivý chlapec, ktorý má od detstva rád svoju susedku Margo Rothovou Spiegelmanovou. Quentin je pravidelným svedkom jej neuveriteľných dobrodružstiev a takisto jej tajným ctiteľom.

Všetko zmení jediná noc, keď mu Margo zaklope na okno a vytiahne ho na podivuhodnú výpravu namierenú proti jej bývalému priateľovi spojenú s vtipnou a niekoľkonásobnou pomstou. Ale ráno je všetko inak. Margo v škole chýba. A aj ďalšie dni…

Odhaľte tajomstvo Papierových miest v kinách od 23. júla.

SÚŤAŽ:

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte exkluzívne filmové ceny a kozmetiku Mary Kay. Stačí ak správne zodpoviete jednoduchú otázku a ste automaticky zaradení do žrebovania.

Na výhercov čakajú nasledovné ceny:

1 x zápisník Papierové mestá + kozmetika Mary Kay

1 x tričko Papierové mestá + kozmetika Mary Kay

1 x kniha Papierové mestá + kozmetika Mary Kay

Súťažná otázka:

Ako sa volá hlavná hrdinka filmu Papierové mestá?

Správnu odpoveď nájdete na www.barracudamovie.sk.

Súťaž trvá do 27. júla 2015.

Barracuda Movie
Barracuda Movie

Výhercovia:

Karolína Meľuchová, Spišské Podhradie

Silvia Majorošová, Čaňa

Darina Božikova, Leopoldov

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom